Up
2014 abiye çanta modelleri

2014 Abiye çanta modelleri kadınların şık görünüm kazanmak için tüm detaylarını düşündükleri gecelerde en önem verdikleri aksesuarlar arasında yer almaktadır.

2014 Abiye çanta modelleri moda trendlerinin her sezon yenilendiği günümüzde dünyaca tanınan markaların koleksiyonlarında çok şık tasarımlarla görücüye çıkmış bulunmaktadır. Abiye çanta modelleri renkleri, büyüklükleri, desenleri ve detaylarıyla farklı çizgilerde şekillenirken kadınların nişan, düğün, organizasyon, davet gibi topluluklarda hayal ettikleri şıklığı yakalamalarında hayli etkili konumdadır. Günlük yaşantınızda ve iş yaşamınızdaki seçimlerinizden daha önem taşıyan gecelerde kıyafetinize hatta özellikle ayakkabınıza uygun çanta seçimi yapmanız da önem taşımaktadır. Abiye çantalar 2014 ilkbahar yaz sezonu için hazırlanan koleksiyonlarda hiç olmadığı kadar renk yelpazesi geniş alternatiflerle sunulurken siyah, krem, beyaz, kırmızı, gri modası hiç bir zaman geçmeyecek renkler arasındadır. Bu sezonun renk eğilimleri arasında dikkat çeken metalik renklerinde yer aldığı tasarımlarda özellikle dore ve lameler aynı tondaki ayakkabılarınızla birlikte kullanılabilir.

2014 abiye çantalar

Abiye çanta modelleri bu sezon özel gecelerde ışıltı saçmanızı sağlayacak payetli ve pullu kumaşlardan hazırlanan tasarımları ile kadınların seçimlerinde yer alacaktır. Payetli, pullu veya simli kumaşlardan hazırlanan çantaları sade kıyafetlerinizle kullanmanız modacılar tarafından tavsiye edilmekle birlikte görünümünüz bu şekilde daha şık olacaktır. Bu sezon abiye çantalar taş detayları da dikkat çekerken swarovski taşlarla tasarlanan modeller genelde tüm kadınların beğenisini kazanmaktadır.

2014 abiye çanta modelleri

Kutu şeklinde abiye çantalar geçtiğimiz sezon yakaladığı yükselişi sürdürürken fantazi tarzda hazırlanan bu modelin üzerinde farklı detaylara da yer verilmiştir. Kutu şeklinde abiye çantaların üzerinde tüy, taş, tül, dantel, çiçek, broş gibi detaylar kolunuzdaki veya elinizdeki şıklığı vurgulamanızı sağlayacaktır. Siyah abiye çanta modelleri de bu sezon farklı detaylar ve kumaşlarla bayanların beğenisine sunulurken gece kıyafetlerinizi bu aksesuarların farklı tasarımları ile tamamlayabilirsiniz.

abiye çantalar

2014 Abiye çanta modelleri kadınların kıyasıya şıklık yarışına girdikleri gecelerde sizin öne çıkmanızı sağlayacak önemli bir parçanız olduğundan seçimlerinizi özenle yapmanızı hatırlatırız.

abiye çanta modelleri abiye çanta modelleri ve fiyatları dore renk abiye çanta kırmızı abiye çanta taşlı abiye çanta modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
geniş paça pantolon modelleri
Geniş paça pantolon modelleri

Geniş paça pantolon modelleri bahar ve yaz mevsimi yaklaşırken podyumlarda kendini gösterene ve hepimizi geçmişe götüren bir moda oldu. Geniş...

Kapat