Up
asimetrik elbise modelleri

2014 Asimetrik modası bayan giyim sektöründe yeniliklere imza atan tasarımcıların kadınların farklı bir tarz yakalamalarını sağlayacak parçalarla yaşanacaktır.

2014 Asimetrik modası bu sezon hemen her parçada karşımıza çıkarken moda dünyasında sıklıkla karşılaşacağımız bir tabir olarak kendini gösterecektir. Geometri alanında kullanılan bu tabire bakıldığında simetrisi olmayan yani birbiriyle şekil olarak farklılık gösteren farklı duruma asimetrik denirken tasarımcılarda son yıllarda asimetrik kıyafetler tasarlayınca bu tabir moda dünyasında yayıldı.

asimetrik elbise modelleri

2014 Asimetrik modasının farklı kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlara kadar ilerlediği günümüzde öncelikle adını eteklerde duyduğumuz asimetrik modeller oldukça beğenildi ve sevilerek kullanıldı. Asimetrik etekler genelde arka uzun ön kısım kısa olarak şekillenirken bu sezonun en tutulan parçaları arasında bu model yer alacaktır. Asimetrik modası bir çok etek ve elbise modelinde kullanılan bu model çoğu kadının farklı bir stil yakalamalarını da sağladı. Tasarımcıların ellerinde şekillenen şık asimetrik kıyafetler yaratılırken eteklerden sonra elbiselerin kollarında da bu moda karşımıza çıktı. Asimetrik elbise modelleri tek kol var tek kol yok ya da tek askı var tek askı yok şeklinde tasarımlar yer aldı.

2014 asimetrik modası

2014 Kış asimetrik kazaklar bayan giyim sektörünün öncü markalarının koleksiyonlarda kendine hayli fazla yer bulurken bir kenar uzun diğer kenar kısa ya da önü kısa arkası uzun bir çok kazak görmek mümkün olacaktır. Ceketlerin çoğunda da gördüğümüz asimetrik kesimler arka uzun ön kıska şekillerde karşımıza çıkacak. Bu trend hemen her parçada yer alırken kıyafetlerin haricinde bu yıl asimetrik şekiller alarak kullanılacak saçlar bayanlar yeni gözdesi olacaktır. Birçok ünlüde örneğini gördüğümüz ve özellikle de Rihanna’nın saç kesimi tercihinde yer alarak farklı bir trend olarak yaşanacak asimetrik saç modelinin bir kısmı oldukça kısa diğer kısım oldukça uzun tarzda kendini gösterecektir.

asimetrik abiye elbiseler

Asimetrik abiye elbise modelleri bu sezon kadınların özel gecelerindeki kıyafet seçimlerinde öncelikli olarak yer alırken özellikle vücuduna güvenen bayanların bu tasarımı incelemelerini öneririz. Asimetrik kesim tasarımı gereği özel olarak şekillenirken sizlere tavsiyemiz ayakkabı kombinlerinizde özel olarak dikkatli davranmanız olacaktır.

asimetrik abiye elbise

2014 Asimetrik modası kadınlar arasında doyasıya yaşanırken sizler için trendi takip edebileceğiniz görselleri beğendiğinizi ve fikir verebildiğimizi umarım.

asimetrik etek asimetrik etek modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
örme elbise modelleri
2014 Örme elbise modelleri

Kış mevsiminin soğuklarının içimizi titrettiği şu günlerde soğuktan korunmak, şık olmanın yollarını arayan kadınlar 2014 örme elbise modelleri ile tanışıyorlar....

Kapat