Up
anorak mont kombin

2014 Bayan anorak mont modelleri her yıl olduğu gibi bu senede oldukça moda olurken kış şartlarına uygunluğu ile spor giyimin vazgeçilmezleri arasında yer aldı.

2014 Bayan anorak modelleri bu sezon artık sadece spor değil tüm kıyafetlerle giyilebilirliği ile de kıyafet tercihlerinizde yer alacaktır. Anorak montlar kullanışlı ve şık olarak daha çok tercih edilir olmuşken bu yıl birçok koleksiyonlarda renkleri, desenleriyle dikkat çekeceklerdir. Anorak montlar şişme olarak da bilinmekle birlikte bir çok spor markanın koleksiyonunda yer alan bu parçalar artık tüm klasik marka mont koleksiyonlarında yerini almış durumda.

2014 bayan anorak mont modelleri

Anorak montlar daha gençlerin tercih ettiğini bildiğimiz kıyafetler arasında yer almakla birlikte şık oldukları gibi kombin kolaylığı ve konforda sunmaktadır. Bir çok bayanın günlükte tercih ettiği bu anorak montlar kış kayak merkezlerinde sıklıkla görebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu montların kayak merkezlerinde dikkat çeken renklerini tercih eden tasarımcılar fuşya, mor, kobalt mavi, gibi metalik renklerle daha dikkat çekici olmaları sağlanmıştır.

anorak modelleri

Bayan anorak montlar tasarımcılar tarafından farklı renklerde hazırlanırken yılın birbirinden şık ve dikkat çekici mavi, turuncu, sarı, yeşil, siyah, gri, kahverengi, kırmızı, bej, beyaz renklerini seçmenizi öneriyorlar. Bu şık montların kalitesi son derece önemli neden mi? Anorak montlar görsellikten çok kış şartları için kaz, kuğu, ördek veya elyaf kullanılarak üretiliyor tabi ki bunun dışında kötü kullanılan malzemelerle üretilen anorak montlar güzel olamayan bir görsellik verdiği gibi sizi soğuktan korumayacaktır.

anorak modelleri 2014

Kaliteli anorak markaları genelde kaz tüyünü tercih ediyor bu nedenle soğuktan korunmak için bu markaları tercih edin yıkanabilirliği de kolay olan bu montların kalitesizlere oranla daha uzun ömürlü olduğunu söylemek gerekir. Anorak mont modelleri bayanların şişme tasarımlarla şişman görünmemeleri konusunda dikkat çeken tasarımcılar özellikle bellerde kemer detayla modelleri şekillendiriyorlar. Çan arka uzun ön kısa ve boru şeklinde inen etek boylarıyla kısa, orta ve ayak bileği uzunluğunda modelleriyle tasarlanıyor.

anorak mont kombin

2014 Bayan anorak mont modelleri yakalarda genelde dik açık yaka olurken kapüşonlu modellerin kapüşon uçlarında kürk kollarda ise triko detaylar yer alarak beğeninize sunulmuştur.

anorak montlar anorak mont modelleri beyaz anorak kürklü anorak modelleri şık anorak modelleri uzun anorak modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
uzun çizme modelleri
2014 Uzun çizme modelleri

2014 Uzun çizme modelleri kadınların çekici, romantik ve kesinlikle dişiliklerini en iyi vurguladıkları parça olarak sezona damgasını vuracaktır. 2014 Uzun...

Kapat