Up
bayan blazer ceket

Beylerin kıyafetlerine göz diktiğimiz ve gardıroplarımıza aktardığımız günümüzde 2014 Bayan blazer ceket modelleri en çok tercih edilen parçalardan olacaktır.

2014 Bayan blazer ceket modelleri erkek kıyafetlerinin ana parçalarından biri olan bu kıyafetin kadınların üzerinde muhteşem duruşuna şahitlik edeceğimiz bir sezon bizleri beklemektedir. Bayan blazer ceketler kadın giyim parçalarından biri haline gelirken son zamanlarda maskülen bir tarzın içinde bulunduğumuz varsayılırsa bu akımı en iyi yansıtacak parçalardan biri haline gelmesi ve tercih edilmesi şaşkınlık yaratmamalıdır.

2014 bayan blazer ceket modelleri

Bayan blazer ceket modelleri daha çok takımlarda kullanılan bu parçanın artık klasik duruşlarının dışında da kullanılmaya başlanmasıyla karşımıza çıkarken dar jean üzerine giyilerek tercih edeceğiniz bir blazer ceket ile oldukça şık bir trende imza atabilirsiniz. Klasik yani iş yerinde de takım şıklığını bu ceket modeliyle sağlayabilirsiniz. Bu yıl  kış ve yaz aylarında da göreceğiniz blazer ceketler artık tüm kıyafetlerle kullanabileceksiniz moda bu yönde ilerliyor.

bayan blazer ceket

Blazer ceketler büyük salaş kazakların, denim gömleklerin, spor elbiselerin üzerinde de tercih ederek bizlere kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Hemen her ortamda rahatlıkla kullanabileceğimiz blazer ceketler özellikle maskülen rüzgarları eserken daha da erkeksi kruvaze modelleri de tercih edebilirsiniz. 2014 Yılında ön planda olan yuvarlak omuzlar kullanılarak tasarlanmış oversized blazer ceketleri görmek mümkün olacaktır.

bayan blazer ceket 2014

Yeni sezon bayan blazer ceketler bu yıl sarı, kırmızı, bordo, kobalt mavi, siyah, beyaz, bej, pembe, fuşya ve yeşil tonlarının kullanıldığı blazer ceketlerde bu yıl özellikle desen trendleride yer alıyor. Desen çeşitliliğine bakıldığına kaz ayağı, puantiye, çizgili, ekoseli, çiçekli, monokrom, çiçekli, leopar desenlerinde oldukça fazla tercihler arasında yer aldığını görüyoruz.

bayan blazer ceket modelleri

Blazer ceket modelleri içinde yer alan ceket yakaları arasında erkek yaka, kruvaze, şal, smokin yaka ve bebe yakalar dikkat çekiyor boylar ise kısa, orta ve bu sezon frak tarzı uzayan modeller koleksiyonların başında yer alıyorlar. Bayanların severek kullandıkları bu parça aynı zamanda hareketli gecelerde de sizlerin vazgeçilmez bir parçanız olacaktır.

blazer ceketler

2014 Bayan blazer ceket modelleri modaya yön veren markaların koleksiyonlarında sezonun trend kıyafetleri arasında çok şık tasarımları ile yer almaktadır.

blazer ceket modelleri siyah bayan ceket yeni blazer ceketler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
oversized trendi
2014 Oversized palto modelleri

Soğuk havalar tüm şiddetiyle hepimizi etkilerken bizleri sarıp sarmalayan ve aynı zamanda şık gösteren 2014 oversized palto modelleri moda olacaktır....

Kapat