Up
bayan fular modelleri

2014 Bayan fular modelleri dünyaca tanınan markaların koleksiyonlarında sunulurken kadınların en çok tercih ettikleri aksesuarlar arasında bu sezonda yer alacaktır.

2014 Bayan fular modelleri koleksiyonlardan vitrinlere vitrinlerden de sokaklara inerken moda eğilimlerini üstlerinde yaşamak için bayanların tercih ettikleri eşsiz kurtarıcılar olacaklardır. Yeni sezon birçok modele ev sahipliği yaparken oldukça şık kıyafetlerinizi bu kolay ve pratik parçalarla tamamlayabilirsiniz. Bu yılın takı trendini bile geride bırakacağını düşündüğümüz fular modelleri bayanların hemen her kıyafeti için özel tasarımlarıyla hayatlarını kolaylaştırmakla dikkatleri dikmeye hazırlanıyor.

2014 bayan fular modelleri

Bayan fular modelleri bu sezonun trendleri arasında yer alırken tasarımcılar daha çok ipek, pamuk, organze gibi materyalleri kullanmayı tercih etmişlerdir. Bayan fularlar bu yıl takım elbise, hırka, mont gibi kıyafetleri tamamlamak için tercih edeceklerdir. Yaz sezonunda ince kumaşlardan tasarlanmış fularlar renkleri ve desenleri ile mutlaka sizlerinde beğenisini kazanacaktır. İş hayatında, özel gecelerde veya günlük hayatında şık kıyafetlerle kombin yapılabilen parçaların yanında spor modellerde koleksiyonlarda yer almaktadır.

bayan fular

Yeni sezon bayan fularlar yılın desen trendleri arasında yer alan leopar, yılan, zebra, zürafa, kuru kafa, çiçek, çizgi ve geometrik detaylarla sunulurken yaz sezonunun en çok konuşulan parçalarından olacaklardır. Bohem tarzını en iyi yansıtacağınız parçalar arasında yer alan bu aksesuarlar hemen her kıyafetinizi şıklaştıracak ve tamamlayacaktır. Bu yıl kürkler kış sezonunda hemen her parçada kullanılırken yaz sezonunda da modacılar tarafından ilginç bir trend başlatılarak eşarpların hazırlandığı materyallerde yer verildi. Fularlar ilginç tasarımlarla bu sezon koleksiyonlarda yer alırken pastel renklerden pudra, yeşil, sarı, mavi, turuncunu hakimiyeti hemen dikkat çekmektedir.

bayan fular modelleri

Bayan fular modelleri sezonun retro esintilerinden aldığı güçle 2014 İlkbahar yaz aylarının en çok tercih edilen aksesuarı olurken trendleri yaşamak isteyen bayanlara duyurulur.

fular modelleri yeni sezon bayan fularlar


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
koton yenİ sezon etek modelleri
Koton yeni sezon etek modelleri

Koton yeni sezon etek modelleri ülkemizde bayanların kıyafet seçme sorununu ortadan kaldırmalarını sağlayacak alternatiflerle dolu koleksiyonla sunuldu. Koton yeni sezon...

Kapat