Up
kırmızı kadife ceket modelleri

2014 Bayan kadife ceket modelleri kadifeyi andıran muhteşem dokusuyla kadınların şık görünmelerini ortaya çıkaracak ve her ortamda tercih edilecektir.

2014 Bayan kadife ceket modelleri kumaş trendleri ile farklı parçaların cazibesine kapıldığımız bu sezon kendi aralarındaki yarışta ilkler arasına girecektir. Tasarımcılar şık kumaşları bir çok farklı kıyafette trend haline getirince kumaşları ön plana çıkaran bir çok şık parça koleksiyonlarda yer alıyor. Kadife kumaşlar bu yılın en çok konuşulacak kumaşlarından biri haline geldi ve hangi parçaya baksanız kadife kumaşlarla tasarlanıyor. Malum kış şartları soğuktan korunmak için kadife kumaşlar her zaman doğru tercihlerden biri olurken moda kendini sürekli yenileyerek kışa damgasını vurarak geri dönecektir.

bayan kadife ceket

Kadife bayan ceketler bu sezon mantolarda, elbise, etek, pantolon ve ceketlerde kendini gösteren bu şık materyalin en şık hali olarak yaşanacaktır. Aksesuarlarında tamamı bu şık kumaşlarla bütünleşirken kadife bayan ceketler inanılmaz bir yükselişle spor ve klasik giyimin ana parçalarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

2014 kadife ceket modelleri

Bayan kadife ceketler spor tarzda şık detaylarla hareketlendirilirken örneğin cep, apolet, düğme gibi birçok tarzın eğilimini taşıyarak kombinlerken sizler için ideal bir parça seçimlerinden olacak. Klasikte ise takımların ceketleri birbirinden şık yakalar modeller ve renklerle harmanlanmış ki parlak renkleriyle bu ceketleri etek yada pantolon kombinlerinizde tercih edebileceksiniz.

bayan kadife ceketler

Kadife bayan ceketler bu yıl dikkat çekerken moda renkleri arasında siyah, bej, lacivert, mor, kırmızı, bordo, yeşil gibi parlaklığıyla yansıtacak olan bu parça yılın trend olan dik yakalı kazaklarını tercih ederek kombin oluşturabilirsiniz.

bayan kadife ceket modelleri

Kadife bayan ceketler özellikle de spor olanlarla deri pantolonlarla tercih ederek oldukça asil bir görüntü sergileyeceksiniz. Kadife ceketlerle jean ve tayt kombinlerinde kullanabileceğiniz gibi özellikle büyük boyutta olan modeller bu kombinler için ideal olacaktır.

kadife ceket bayan

Kadife bayan ceket modelleri bu sezon kadınların üzerinde sıklıkla yer alırken özel gecelerde bile hanımların şık görünmelerini sağlayacaktır. Kadife ceketler kimi kadın için kalın ve kaba gelse de üzerinizdeki duruşu sayesinde sizlerin vazgeçilmezi olacaktır. 2014 Bayan kadife ceket modelleri bu sezon şık görünüm arzulayan tüm kadınların tercihlerinde olması gerekirken sizlere önerimiz mutlaka tasarımları incelemeniz olacaktır.

kırmızı kadife ceket modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 çizgi desen trendi
2014 Çizgi desen trendi

Kadınların farklılık arayışlarına çare olmak için hayal güçlerinin sınırlarını zorlayan modacılar 2014 çizgi desen trendi ile karşımıza çıktılar. 2014 Çizgi...

Kapat