Up
2014 bayan yüzük modelleri

2014 Bayan yüzük modelleri farklı tasarımlar ve yeni trendlerle bu yıl kış sezonunda yakaladığı yükselişi ilkbahar ve yaz aylarına da taşıyacak gibi görünüyor.

2014 Bayan yüzük modelleri yeni sezonda ön plana çıkacak takılar arasında yer alırken tasarımcılar bu aksesuarlardaki çeşit fazlalığı ile her kadının kendi tarzına uygun parçalar bulmalarını sağlamaya çalışmışlardır. Yeni sezonda tarz olacak bir çok bayan yüzük modelleri siz bayanların beğenisine sunulurken özellikler bu yıl metalik rengin moda olmasından dolayı dikkat çekecek olan yüzükler altın ve gümüş renklerinin dışında boncuk, taş renklerinin canlı hallerine de ev sahipliği yapacaktır.

2014 bayan yüzük modelleri

Yeni bayan yüzük trendleri arasında kış sezonunda özellikle genç kızların severek kullandıkları yeni bir eğilim olan parmak boğumlarına takılan midi yüzükler moda olacaktır. Midi yüzükler kadınların kimi zaman asi kimi zamanda şirin ve zarif görünmelerini sağlayacak tasarımlarla koleksiyonlarda karşımıza çıkarken bu tarzı sıra dışı görünümü ile dikkat çekmek isteyen bayanlar benimseyeceklerdir. Midi yüzüklerin özelliği ince metallerle parmak boğumlarında yer almasıyla uygulanan takımı olmakla birlikte kimi zamanda bu yüzüklerin dikkat çekecek kadar büyük olmasıyla farklı bir tarz oluşturacaksınız.

bayan yüzük trendleri

İlginç bayan yüzük modelleri arasında dikkatimizi çeken serçe parmağına takılan yüzükler bu sezon hayli ilgi görecek gibi görünmektedir. Bayanların serçe parmağını kapatır büyüklükte olan bu yüzük modelleri aslında eski yıllardan beri süregelen bir moda olurken çoğumuz tarafından hatırlanmaktadır. Kraliyet aile mensuplarına özel bir yüzük tarzı olan serçe parmağı yüzükleri bu yıl spor veya şık kıyafetlerinizle birlikte sizlerin hoş bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır. Serçe parmağı yüzükleri genelde madalyon tarzı tasarlanırken bu yüzükleri değerli ve değersiz madenlerden seçerek eğilimi yakından takip edebilirsiniz.

büyük bayan yüzük modelleri

Yeni bayan yüzük modelleri arasında her kadının kendi tarzına uygun bir tasarım bulması mümkün olmakla beraber eğer farklı bir görünüm zamanı geldi diyorsanız koleksiyonları incelemelisiniz. 2014 Bayan yüzük modelleri içinde modası hiç geçmeyen pırlantalarında elbette yeri çok ayrı olmakla birlikte sizler için hazırladığımız görsellerde yeni eğilimleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

çiçekli yüzük modelleri en şık bayan yüzükleri farklı bayan yüzükleri midi yüzük modelleri serçe parmağına yüzük yeni trend yüzük modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kalın tabanlı ayakkabı modelleri
Kalın tabanlı ayakkabı modelleri

Kalın tabanlı ayakkabı modelleri bu sezon oldukça ilginç tasarımlarla kendini gösterirken birçok ünlünün giydiği ve moda olan parçalar yaza damgasını...

Kapat