Up
yeni-sezon-bluz-modelleri

2014 Bluz ve gömlek modelleri bir çok trende tanıklık ettiğimiz şu günlerde kadınların iki vazgeçilmez parçasının farklı tasarımlarını karşımıza çıkarmıştır.

2013 sonbaharının bittiği ve 2014 yılının kışına girmeye hazırlandığımız şu günlerde bir çok etek ve pantolon trendlerini sizler için yayınlamış hep alt kombinlerin çokluğundan bahsetmiştik. Bu yılın alt kombinleri kadar üst yani bluz ve gömlek modelleri de bir o kadar şık ve bu yıla yakışacak farklılıkta karşımıza çıkıyor. Bu yıla damgasını vuran maskülen yani erkek gömlekleri feminen detaylarıyla rağbet görecektir. Bu tarz aynı zamanda bluzlar içinde geçerli olurken farklı bir stil yaratılmıştır.

bluz-ve-gomlek-modelleri

2014 Bluz ve gömlek modelleri tasarımcıların ellerinde şekillenen erkeksi kesimlerin yer aldığı bu üstlerde kurdele yaka, erkek yaka, fular yaka, fırfırlı yakalar, dik yaka, ve yuvarlak detayları gözler önünde tutacaktır. Bluz ve gömlek modelleri içinde maskülen havayı kadınsı ayrıntılarla yani kollardaki balon kollar, uçuşan kollar, kalın manşetler bol ve kısa kollarla tamamlamışlar.

cicekli-gomlek-modelleri

Bluz ve gömlek modelleri koleksiyonlarda sergilenirken bu şık üstlerin genellikle yüksek bel vurgulayan pantolon, etek modelleriyle dikkat çeker hale geldiği hemen göze çarpmaktadır. Maskülen demişken ağır erkeksi bluz ve gömlekler gündemin ilk sırasında yer alıyor erkeksi düğmelerle bezenmiş. Erkek yakalı klasik kol detaylı omuzlarda apoletlerin bulunduğu gömlekler trendler arasında bebe yakalı büyük boyutlu klasik beyaz gömleklerde oldukça farklı bir hava yakalamanızı sağlayacaktır.

gomlek-ve-bluz-modelleri

Yeni sezon gömlek ve bluz modelleri içinde iki rengin kullanıldığı yada ekose ve düz rengin barındığı gömleklerde maskülen vurgu için ideal seçimler arasında yer alıyor. Erkek yakalı ve kollarda, yakada, göğüs önünde tasarlanan fırfır detayları şık ofis kıyafet seçimlerinizde doğru tercihler arasında yer alacaktır.

transparan-gomlek-modelleri

Şeffaflık bu yılın trendleri arasında dikkat çekerken bluz ve gömleklerde oldukça sık kullanımlarıyla öne çıkacaktır. Koleksiyonlarda tamamen transparan üstler yada aldatmacı şeffaf üstler tasarlanmıştır. Cesaret isteyen parçalarda yok değil fakat siz bu şeffaflığı kollarda kullanabilirsiniz. Bir çok farklı kumaşın kullanıldığı şifon, dantel ve tüllerden tasarlanan bu bluz ve gömlekler farklı kumaşlarla birlikte kullanımlarıyla da göz dolduracaktır.

2014-bluz-ve-gomlek-modelleri deri-bluz-modelleri deri-gomlek-modelleri ekose-gomlek-modelleri puantiyeli-gomlek-modelleri yeni-bluz-modelleri yeni-sezon-bluz-modelleri yeni-trend-bluzlar


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014-kalem-etek-modelleri
2014 Kalem etek modelleri

Kadınların yeni trendlerle şık görünümüne kavuştuğu günümüzde 2014 kalem etek modelleri her ortamda bakışları üzerilerinde toplamalarını sağlayacaktır. 2014 Kalem etek...

Kapat