Up
2014 büyük beden kıyafet trendleri

2014 Büyük beden kıyafet trendleri koleksiyonlarda çok hoş tasarımlarla yer alırken geçtiğimiz yıllarda yaşanan kıyafet sorunu ortadan kalkacaktır.

2014 Büyük beden kıyafet trendleri bu sektörde faaliyet gösteren markaların oluşmasında kadınlara çok şık tasarımlar hazırlanmasını sağlarken elbiseden pantolona, etekten gömleğe kadar her ortamda sizler için farklı parçalar hazırlanmıştır. Büyük beden kadınların girdikleri her ortamda önce fazla kiloları ile değil de şık görünümleri ile dikkat çekmelerini sağlayan parçalarda renkler, desenler, detaylar da en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Büyük beden elbiseler genellikle diz hizasında ve diz üstü etek boylarında karşımıza çıkarken renk alternatiflerinde de sizlerin zevkinizi okşayacak tonlar olduğunu düşünüyoruz.

2014 büyük beden kıyafet trendleri

Büyük beden elbise modelleri her kadının gardırobunda bulunması gereken parçalarla karşımıza çıkarken kısa, uzun, kolsuz tasarımları ile koleksiyonlar oluşturulmuştur. Bu elbiselerde fazla dekolte düşünülmezken ince detaylar sizlerin şık ve çekici görünmenizi sağlayacaktır. Büyük beden elbiseler özellikle yatay çizgili tasarımları ile sizlerin beğenisine sunulurken daha zarif ve ince görünmeniz mümkün kılınmaya çalışılmıştır.

büyük beden ceket kombinler

Büyük beden pantolon modelleri içinde jeanler ön plana çıkarken üzerine alacağınız tişört, sweat, bluz veya gömlekle günlük şıklığın kapılarını aralayabilirsiniz. Yeni sezon büyük beden trendleri içinde renk seçimlerinde siyah, beyaz ikilisinin farklı tasarımları sizlerin kurtarıcınız olacak alternatiflerle sunulurken iş hayatındaki kıyafet seçimlerinizde de yer alabilir.

büyük beden elbiseler

2014 Büyük beden kıyafet trendleri sizlerin göz alıcı bir şıklık sergilemenizin yanında zarif görünmenizi sağlarken seçimlerinizde fikir vermesi için hazırladığımız görselleri inceleyebilirsiniz.

büyük beden tayt modelleri büyük beden spor kombinler büyük beden günlük kombinler büyük beden günlük elbiseler büyük beden elbise modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yeni trend mutfak modelleri
Yeni trend mutfak modelleri

Yeni trend mutfak modelleri sektörde dünyaca tanınan markaların kataloglarında sergilenirken muhteşem ve fonksiyonel tasarımlarla sizlere sunulmuştur. Yeni trend mutfak modelleri...

Kapat