Up
2014 deri elbise modelleri

2014 Deri elbise modelleri bu sezon koleksiyonların en dikkat çekici parçalarında yer alırken kadınların öncelikli kıyafet tercihlerinde yer alacaktır.

2014 Deri elbise modelleri birçok ünlü tasarımcının koleksiyonlarında yer alırken her ortamda bu kıyafeti seçebilirsiniz. Deri eski yıllardan beri hayatımızda var olmuş ve hep var oluşunu kanıtlamış önemli bir kumaş olma özelliği de taşıyor aynı zamanda derilerin sadece ısıtmak amaçlı kullanıldığı yıllarda sadece dış giyim olarak tasarlanıyordu. Sektör gelişti, deriler inceltildi ve farklı renk uygulamalarıyla artık hayatımızın tüm alanlarında yer almayı başardı.

Deri elbiseler bu sezon bayanların tercihlerinde yer alırken farklı kombinler yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Tasarımcılar eski yıllarda sadece siyah, kahve ve bej gibi derinin ana renklerini kullanırken artık bu sezon oldukça fazla göreceğiniz farklı renklerdeki deri elbiseler sizi şaşırtacaktır. Deri elbise renkleri arasında bordo, kırmızı, yeşil, mor, hardal, sarı, mavi, lacivert, beyaz renk yelpazesini siz bayanların beğenisine sunuyorlar.

Deri elbise modelleri düz olarak elbiselerde şekillendiği gibi işlemelerle, nakışlarla, lazer kesimlerle, kapitonelerle zenginleştirilerek sunulacak elbise modelleri dar vücuda oturan modeller kadar bol üzerinden düşecek kadar ilginç kesimlerin tasarlandığı modeller yer alıyor. Derilerde dikkat çeken diğer bir detay ise hayvan desenlerinin derilerde kullanılması yani yılan ve timsah gibi hayvan desenleri deri elbiselerde oldukça fazla yer alıyor.

Deri elbiselere hayat veren tasarımcılar sadece deri kullanarak değil saten, tül, dantel, tüvit gibi kumaşları birlikte kullanarak şık elbise modelleri yaratmışlardır. Yeni deri elbise modelleri mini ve midi boylarda şekillenirken asimetrik, yırtmaçlı, kloş, kalem elbiseler tasarlanmıştır.

2014 deri elbise modelleri deri elbise kombin deri elbiseler deri elbise modelleri deri elbise trendi en şık deri elbiseler kısa deri elbiseler renkli deri elbiseler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
dekoratif yastık modelleri
Dekoratif yastık modelleri

Evlerimizin ayrıcalıklı kılınmasında ufak dokunuşlar mükemmel sonuçlar doğururken dekoratif yastık modelleri sizlerin hayallerinizi gerçekleştirecektir. Dekoratif yastık modelleri salon başta olmak...

Kapat