Up
dik yakalı elbiseler

2014 Dik yaka modası geçtiğimiz yıllarda genellikle kazaklarda karşımıza çıkan detayın bu sezon farklı parçalarda trend oluşu ile dikkat çekecektir.

2014 Dik yaka modası bu sezon her parçada dikkatleri üzerinde toplamayı başarırken kazaklarda, elbiselerde ve bluzlarda tasarlanan bu trend koleksiyonların tümünde karşımıza çıkacaktır. Dik yakaları sevmeyen bayan yoktur diye düşünüyorum fakat ince bir ayrıntı olarak her boyun yapısı için ideal olmayan bu detay doğru seçimler sonucunda oluşturacağınız kombinlerle şık olmanızı sağlayacaktır. Bu yıl kazak tasarımlarında karşınıza çıkan dik yakaları tasarımcılar daha çok ince dokulu parçalarda kullanmışlardır.

2014 dik yaka modası

Dik yaka modelleri düz basic dediğimiz hırka içine yada bu yıl kürk manto, yelek ve daha çok kullanacağınız kazak modellerinde dikkat çekecektir. Dik yakalı bluzlar bu sezonun trend kıyafetleri arasında yer alırken özellikle dökümlü hafif bir çok kumaşa da ilham kaynağı olacaktır.

dik yaka elbise

Dökümlü dik yakalar ipek, şifon ve dantel kumaşlardan tasarlanırken birçok bluzda yer alarak kadınların şık görünüm kazanmalarını sağlayacaktır. Dik yakalı mantolar ve pelerinlerde kullanılan bu detay yılın modası olurken ünlülerinde seçimlerin yer almaktadır. Dik yaka kıyafetler arasında birçok ünlü tasarımcının koleksiyonlarında yer verdiği şık elbiselerde sizlerin özellikle gecelerde öne çıkmanızı rahatlıkla sağlayacaktır. Abiye elbiselerde kullanılan bu model gizemli bir çekicilik kazanmanızı mümkün kılacaktır.

dik yaka elbise modelleri

Dik yakalı elbiseler genelde uzun boylu ve uzun boyunlu bayanlara önerilse de tasarımcılar kısa boylu bayanların dik yakalarla daha uzun görüneceklerini savunmaktadırlar. Vücut ölçülerinize göre kıyafet seçimi yapmanız şık görünüm kazanmanızın ilk prensibi olurken dar omuzlu, uzun boylu ve armut tipli bayanlara önerilmeyen bu dik yakalar doğru sergilenen bedenlerde muhteşem duracaktır. Spor olarak yelek ve jeanlerle giyeceğiniz dik yaka bir kazak sizi rahat ve şık göstereceği gibi iş ortamında takımlarınız içinde kombin yapacağınız bu parçalar sayesinde moda akımlarını da takip etmeyi başarabilirsiniz.

dik yaka kazak modelleri

2014 Dik yaka modası kadınların çekici ve kadınsı bir görünüm kazanmalarında yardımcı olurken aynı zamanda dişiliklerini de en iyi sergileyecekleri parçalar bu trendde yer almaktadır.

dik yaka kombin dik yakalı ceket dik yakalı elbiseler dik yakalı polar


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

  1. mehtappp

    ()

    sitenizde her yeni koleksiyonu bulmak mümkün oluyor fakat sanırım satış yapılmıyor.bu dik yakalı kazağı nerden bulabilirim?yardımcı olursanız sevinirim

    Cevapla

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 deri etek modelleri
Deri etek modelleri 2014

Modacıların geçmişten günümüze koleksiyonlarından eksik etmedikleri deri etek modelleri 2014 yılına özel kreasyonlarda da kendine hayli fazla yer buldu. Deri...

Kapat