Up
2014 doğtaş mobilya koleksiyonu

2014 Doğtaş koltuk takımı modelleri ülkemizin köklü mobilya markasının müşterilerinden gelen taleplerle hazırladığı birbirinden şık tasarımlarda sunuldu.

2014 Doğtaş koltuk takımı modelleri ünlü markanın kalite ve modern çizgilerden vazgeçmeyerek hazırladığı mobilyalarla hazırlanırken zamanın getirdiği ergonomik tarzdan vazgeçmeyen ünlü İtalyan tasarımcı Federico Delrosso’nun da tasarımlarına yer verilmiştir.

2014 doğtaş koltuk takımı modelleri

Doğtaş koltuk takımları sizlere aradığımız konforu, dinamizm ve rahatlığı vaat ederken markanın taleplerinize karşılık verecek donanımdaki tasarımları bu yıla damgasını vuracak kadar iddialıdır. Kalite ve konforu barındıran kullanım kolaylıklarıyla tasarlanan koltuk takımları çağdaş çizgileri ile özgür bir anlayışla yaratılmıştır.

2014 doğtaş mobilya koleksiyonu

Doğtaş koltuklar hazırlanırken kullanılan kumaşlarda modern hareketli bahar dalları ve taş grileri kullanılırken berjerlerle kombinlenen beyaz çiçekler, toprak tonlarında tasarlanan ikili  üçlü takımlarda modern olduğu kadar şık görünümde sizlere sunulmuştur. Modern koltuk takımlarının yanında Vintage tarz koltuklarda mobilya almayı düşünenlere sunulurken kullanım kolaylığı, kolay temizlenen leke tutmayan kumaşları şık tasarımlarında ön plana çıkan rahatlık ve uyum içinde kullanılması tercih sebepleri arasında yer alabilir.

dogtaş kampanya

Doğtaş koltuk takımı modelleri en son teknolojiyle üretilirken kişiye özel televizyon koltukları ve şık yerden tasarruf eden köşe takımlarını mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Doğtaş koltuk takımları tasarlanırken görsel zenginlik ön planda tutulurken desenlerde çiçek, geometrik, ince ve kalın şeritlerin yanında renklerdeki uyum ve dizayn mutlaka sizleri de etkileyecektir. Doğtaş koltuk takımı renkleri arasında mor, lacivert, bej, yeşil en çok tercih edilenler olmakla beraber rahatlık ve konfor vadeden salon takımlarında her zevke uygun renklerin ve desenlerin bulunması mümkün olmaktadır. Yatakta olabilen Doğtaş koltuk takımları yer sıkıntısı çeken ve çok sık misafir ağırlayanlara yönelik kolaylıklar sunmaktadır.

doğttaş koltuk takımı

Doğtaş Scarlet salon takımı, Soft, Toscona, Ares, Fiore, Bonita, Buse, Safir, Miranda, İdea, Snow, Comfort, Polo, Bianco, Ambiance, Esse adları verilen Doğtaş koltuk takımları firmanın öne çıkan ve tercih edilen tasarımları arasındadır. Rahatlık, özgün çizgiler ve kullanım kolaylığı yaratan kumaşlarla hazırlanan bir takım almak Doğtaş’ta mümkün olmakla birlikte aslında aradığınız modüler ve ergonomik modeller zamanın getirdiği renklerde, özellikle sizlere sunulurken ekonomik fiyatlarda mutlaka hoşunuza gidecektir.

doğtaş koltuk takımları

2014 Doğtaş koltuk takımı modelleri gözde markanın showroomlarında sizleri beklerken mobilya almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

doğtaş salon takımı


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
armani 2014
2014 Georgio Armani kadın koleksiyonu

2014 Georgio Armani kadın koleksiyonu dünyaca tanınan markanın aksesuardan çantaya, ayakkabıdan ve kıyafete ve kadar geniş kreasyonu ile yine büyük...

Kapat