Up
ekose elbise modelleri

2014 Ekose desen elbise modelleri bu sezon her parçada hakimiyetini kuran desenin kadınların vazgeçilmez giysisindeki trendi ile yaşanacaktır.

2014 Ekose desen elbise modelleri desenlerin istilasını kapılarak kadınların beğenisine sunulan kıyafetlerden en güzel örnek diyebiliriz. Ekose elbiseler bu trendden nasibini alırken kadınlara değişik modellerle şık görünmenin yolunu açacak en iyi parçalardan biri olacaktır. Ekose desen elbiseler her sezon kullanmanızı sağlayacak kumaş alternatifleriyle sunulurken daha uzun yıllar bu kıyafetten vazgeçemeyeceğinizi düşünüyorum.

2014 ekose desen elbise modelleri

Ekose desenli elbiseler eteklerdeki boy farklılıkları ile vücudunuza uygun tasarımı bulmanızı sağlayacak koleksiyonlarda yer alırken midi ve uzun boyların hakimiyeti hemen fark edilmektedir. Genelde bu tarz geniş kloş etek kesimleri, kol kısımları bol kesim ve özellikle düğme kısımları fırfırlı elbise modelleri bu yıl çok moda olacaktır. Etek uçlarında da abartısı olmayan fırfırlar hakim olurken bu tasarım gayet rahat ve şık görünmenizi sağlayacaktır.

ekose desen elbise

Ekose desenli elbise modelleri bu yıl sizinde vazgeçilmeziniz olacağını düşündüğümüz tarzda vitrinlerde sergilenirken uzun ve kısa kol alternatifleri sizlere sunulmuştur. Kısa kollu ekose elbiseler tek renk çoraplarla yapacağınız kombinler sayesinde şık duruş yakalamanızı sağlayacaktır. Bu tarz elbiselerle uyumlu olacak botlar ve düz topuksuz ayakkabılarla yapacağınız kombinler sizleri moda sayfalarından fırlamış bir havaya sokacaktır.

ekose desen elbise modelleri

Ekose elbise modelleri arasında bele oturan ve kalem etek olarak tasarlanan seçenekleri topuklu ayakkabılarla kullanabileceğiniz gibi tek renk balıkçı kabanlarla ve bomber ceketlerle dahi kullanım alanları yaratarak tarzınızı yaratabilirsiniz. Kilolu bir bayansanız ekose desende daha küçük ekose desenleri tercih etmeniz modacılar tarafından tavsiye edilirken bu tarzda daha zayıf görünüm sağlayabilirsiniz. Saçlarınız ekose elbiselerle daha doğal görünmeli ve sezonun doğallık akımını yakalamaya çalışmalısınız.

ekose desenli elbiseler

Ekose elbiseler ile birlikte kullanacağınız aksesuarlarda abartısız parçaları tercih etmeniz yerinde bir tercih olacağı gibi bu kıyafetin aşırı tarzda gösteriş kabul etmediğini unutmamalısınız. Bu tarz kumaşlar basit bir küpe ile doğallığından ve hareketli yapısından uzaklaşmamanızı sağlayacağı gibi hareketli kumaşların aksesuarı sevmediği prensibi burada da kanıtlanmaktadır. Boyun detaylarında bu yıl yine moda olan kurdele, bisiklet ve U yakalar ekose elbiselerde kullanılmakla birlikte boynunuz kısaysa U yaka modelleri tercih etmeniz özellikle tavsiye edilmektedir. Boynunuz uzunsa bisiklet ve kurdele yakaları tercih edebilirsiniz.

ekose elbiseler

Ekose desenli elbise modelleri içinde renklerde de mavi, mor, kahve, siyah, kırmızı ve daha pek çok seçenek koleksiyonlarda mevcuttur. Ekose elbiseler daha çok pastel renkli yün kumaşlardan tasarlanırken bu kış gerçekten rahat ve kullanışlı tarzlarıyla moda olmasının hakkını verecektir. Genç kızlardan orta yaşlı bayanlara kadar herkesin üzerinde görebileceğiniz bu kıyafetlerde spor tarz bir esinti yakalayabileceğiniz gibi sokak modasında farkınızı hissettirebilirsiniz.

ekose elbise modelleri

2014 Ekose desen elbise modelleri hareketli ve bir o kadarda sıcacık tasarımcılarda bu parçayı beğenmemenin imkansız olacağını düşünüyoruz.

ekoseli elbise modelleri kısa ekose elbiseler kısa kollu ekose elbiseler mini ekose elbise modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kışlık şort modelleri
2014 Kışlık şort modelleri

2014 Kışlık şort modelleri podyumlarda ilk sergilendiğinde bizleri şaşırtan fakat sonrasında severek kullandığımız parçalar arasında yer almaktadır. 2014 Kışlık şort...

Kapat