Up
ekose desen elbiseler

2014 Ekose desen trendi bu sezon en çok karşımıza çıkan parçalarda yer almakla birlikte kadınlar tarafından yoğun ilgi görmüştür.

2014 Ekose desen trendi dendiğinde ilk olarak İskoçların etekleri akıllara gelmekle birlikte buda aslında ekoselerin ne kadar uzun süredir hayatımızda olduğunu göstermektedir. Bu yılın sonbahar ve kış modasını ele geçiren bu tarz herkesin üzerinde aksesuar, gömlek, pantolon, cüzdan, şemsiye ve daha buraya sığdırmadığımız parçalarında yer almaktadır.

2014 ekose desen trendi

Ekose desen bir zamanların nostaljik esintisini ev dekorasyonundan nevresime ve hayatın her köşesine etki eden bir akım olarak bu yıla damgasını vurdu. Ekoselerde karışık renk nüansları bir bütünlük ve ahenkle bir araya geliyor. Bu sezon özellikle kış mevsiminde pamuklu, yünlü, kaşmir, angora tarz kumaşlardan yapılan kıyafetler bu kış sizi sarıp sarmalayacak. Ekose desen bir kıyafetiniz varsa tek renk bir kominle bir arada kullanmak yerinde olacaktır.

ekose desen ceket

Ekose tarz kıyafetler kilolu bayanların kullanmasını tavsiye etmem çünkü sizi olduğunuzdan kilolu gösterecektir. Bu tarz sizi daha genç ve enerjik olmak isteyenlere bu ifade yaratarak kombinlerinizle hem şık hem de dinamik gözükeceksiniz. Ekose desen kumaşlardan yapılmış aksesuar, çanta çorap cüzdanlar tokalar,ayakkabılar kurulan kombinlerle ekose tarzını sevmeyenlere bile bu yılın modasına uyan aksesuarlarından birini dahi edinmesinde fayda var diye düşünüyorum.

ekose desen elbiseler

Ekose gömlekler jeanlarla kombinlendiğinde gayet şık duruş yakalamanızı sağlarken kabanlarda, mantolarda, ceket ve montlarda da hakimiyetini ilan eden bu desen hareketli bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Etekler, pantolonlar, çoraplar, aksesuarlar, ayakkabılar, botlarda dahi ekoseleri görüyoruz ve üzerimizde vazgeçilmeyen bir tarz olarak bu yıla damgasını vuruyor.

ekose desen kaban

Ekose desen modası fazla aksesuar gerekmemekle birlikte karışık desen hakim olduğu için takı konusunda tek renk ve hatta takı olmaması tercih edilir. Ekose tarz bir şal ya da şapkayla paltonuz veya ceketinizde bir hareket yaratabilir tek renkli kombinleri hareketlendirmek için ekose tarzlı kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Pek çok moda firması tasarımlarında ekose desenleri kullanarak kendi markası haline getirmiştir bunlardan biride Burberry firmasıdır. Ayrıca Machka, Twist, Mango, İpek yol gibi moda devleri de ekose desene  koleksiyonlarında yer vererek modaya şekil vermişlerdir.

ekose desen kombin

2014 Ekose desen trendi sizlerinde farklı parçaları ile takip etmeniz gereken bir akım olmakla birlikte görsellerimizi incelemenizi öneririz.

ekose desen modası ekose desen renkleri kırmızı ekose desen elbise


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
transparan elbiseler
2014 Şeffaflık modası

2014 Şeffaflık modası kış sezonunda yaz koleksiyonlarına bakarak ısındığınızı hissetmenizi sağlayacak sıra dışı bir trend olarak doyasıya yaşanıyor. 2014 Şeffaflık...

Kapat