Up
2014-elbise-modelleri 12

Canlı renklerin hakimiyetini sürdüreceği 2014 kış sezonunda, elbiselerde de kış soluk renkleri yerine parlak ve gösterişli renkler gözümüze çarpıyor. Desenlerde de aynı durum söz konusu. Günlük hayatın kilit parçası olan elbiseler, abiyelerde de vazgeçilmezlerimiz arasındaki yerini oluyor. Önümüzdeki kış elbiselerde bordo ve zümrüt yeşili öne çıkarken, siyah, beyaz, pudra ve krem rengi ise her sezon olduğu gibi bu kışın da dikkat çeken renkleri arasında.

2014 elbise modellerinde, kalın kumaşlar tercih ediliyor. Sırtta ya da göğüs bölgesinde yer alan pencereler ise önümüzdeki sezon elbise modasının kilit noktası. Göğüs ve sırt dekoltelerinden sıkılanlardansanız, önümüzdeki kış pencereli elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Hemen her renk abiye elbiselerde bulabileceğiniz pencere detayları, hem parti hem de davetlerde tercih edebileceğiniz türden.

Mini, maxi gibi abiye elbiselerin yanı sıra, 2014 kış modasında günlük hayatta da karşımıza elbiseler çıkıyor. İki renkli, desenli ya da hayvan desenli elbise modelleri, önümüzdeki sezon sıkça tercih edeceğimiz parçalardan. Kaplan ve leopar desenler ise favorilerimiz arasında yer alıyor. Hem günlük hayatta hem de ofiste tercih edebileceğiniz leopar desenli elbisenizi, toprak rengi trençkot ve siyah stilettolarınız ile kombinleyerek çok hoş bir kombin elde edeceksiniz.

Bu kış dikkat çeken diğer bir elbise modeli de balık formda yere kadar inen elbiseler oluyor. 2014 abiye modasına damga vuran bu model, önümüzdeki kış gelinlik modasına da yön veriyor.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
aeropostale ayakkabı 7
Aeropostale Türkiye

Yaz mevsiminde modayı etkisi altına alan canlı renkler, hakimiyetine sonbahar aylarında da devam ediyor. Aeropostale, rahatlığın ön planda olduğu dinamik...

Kapat