Up
deri etekler

Etekler her yıl olduğu gibi bayanların ilk tercih ettikleri feminen tarz sağlayan kıyafetlerden biri olurken 2014 etek kumaş trendleri karşımıza çıkacaktır.

2014 Etek kumaş trendleri sayesinde görünümünüz daha farklı bir şıklık kazanırken aynı zamanda farklı kombinler yapma şansınız da olacaktır. Etekler yıllardır modelleri, tarzları, kesim ve kumaş özelliklerine göre farklılıklar göstermiştir. Her geçen gün moda sektörü hızla gelişiyor tabi model olsun kumaş olsun koleksiyonlarda oldukça dikkat çeken modeller ve kumaşlar göz doldurmaya devam ediyor. Bu yıl eteklerin tasarlandığı kumaşlar kadar çeşitlilik hiçbir sezon görülmezken sizlerle birlikte yılın trendlerini gözden geçirmeye ne dersiniz?

kadife etekler

Kadife etekler;

2014 yılının en şık kumaş trendlerinden biri olan kadifeler parlaklıkları ve yumuşak dokularıyla bayanları bu kış soğuktan koruyacak bu kumaş eski yıllarda asaletin ve zenginliğin işareti olarak moda içinde yer alıyordu. Bu yıl hemen her etek modelinde kadife kumaşları tercih eden tasarımcılar kadife eteklerdeki mor, hardal, yeşil, lacivert, siyah renklerle de dikkat çekiyorlar.

kürk etekler

Kürk etekler;

Kürk etek modellerinde en ilginç detay moda dünyasında bu gösterişli kumaş gerçekten bu yıl hemen her parçada yer alıyor fakat etek modellerindeki farklı tasarımlar yaratılmış bu kürklerle kabarık, inceltilmiş bir çok kürkle etek modellerine hazırlanın bu kış sıcak tutacak eminim. Genelde siyah, kahve, beyaz, gri gibi renklerde tasarlanan kürk etekler yılın trendleri arasında yer alıyor.

deri etekler

Deri etekler;

Deri her kıyafete ayrı bir yakışıyor özellikle de etek, pantolon ve tayt gibi kadının feminen dişiliğini ortaya koyan çekici bir parça deriler bu yıl tasarımlar derileri ince yumuşak, parlak, ve desenli deri kumaşları kullanarak tasarladıkları etek modelleriyle bayanların şık kombinlerde kullanabilecekleri yeşil, kırmızı, bordo, mor, siyah, lacivert ve gri renkleri kullanmışlardır. Timsah, yılan derisinin oldukça fazla kullanıldığı bu yıl eteklerde de bu desenler koleksiyonun hit parçaları arasında yer alacak.

tüvit etekler

Tüvit etekler;

Tuvit kumaşlar bu yılı kışın en ideal kumaşlarından biridir İngiliz klasik kumaşlarından biri olan bu tüvit kumaşlar bu yıl tüm bayanların tercih edeceği bir çok kıyafette yer alıyor. Kaban, ceket, takım elbise ve etek modellerinde bu şık kumaşlar kullanılmıştır. Düz renkleri kadar ekose desenler verilerek tasarlanan bir çok etek modeline hazırlıklı olun.

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
salon-dekoarasyon-onerileri
Yeni trend dekorasyon önerileri

Aslında dekorasyon kişiliğinizin ön plana çıktığı sizi seçimlerinizle şehrin karmaşası ve gürültüsünden dingin ve huzurlu bir ortama çeki veren mabetlerin...

Kapat