Up
2014 etnik giyim tarzı trendi

2014 Etnik giyim tarzı trendi sezonun yeni eğilimlerin biri olarak karşımıza çıkarken bu yılın eskiye dönüşünü kutlayacak kadar coşkulu yaşanacaktır.

2014 Etnik giyim tarzı trendi modacılar tarafından hazırlanan koleksiyonlarda dikkat çekerken özellikle kıyafetlerde kovboy ve kızıl dereli tarzı ön plana çıkıyor. Bu tarz kıyafetlerden esinlenen tasarımcılar etnik desenleri ve renkleri kullanmayı tercih ederek modern çağın farklılıklarını da gözetip tasarladıkları kreasyonlarla dikkat çekiyorlar.

2014 etnik giyim tarzı trendi

Etnik giyim tarzı kıyafetlerde modern kesimler ve çizgilerle sergilenirken özellikle tarzında farklılık yapmayı düşünenler için iyi bir fırsat olabilir. Kovboy kıyafetlerinde yer alan detayları ön plana çıkaran püsküller, yelek modelleri deri ve jean modelleriyle bezeli bir yaza hazırlıklı olun uyarısında bulunan modacılar özellikle de bahar aylarında kullanılacak kovboy botlarından edinmenizi tavsiye ederim.

etnik giyim stili

Kızıl dereli kıyafetleri üzerinde otantik desenler, şal tarzı baharlık pançolar, koyu renkler, saç bantları, işlenmiş zarif kumaşlar gibi öne çıkan detaylarla tasarlanacaktır. Bu tarzla hazırlanan bir çok kıyafeti bu sezon görmek mümkün olurken kızıl dereli ve kovboy tarzı etnik tarzları kendi zevkinize göre kombinleyebilirsiniz. Kızıl dereli kıyafetleri desen ve çok fazla renkliğe sahip düz paçalarla kombinlemeniz doğru olacaktır. Kadınların her ortamda tercih edebilecekleri bu tarz özellikle günlük yaşamınızda ve hareketli yaz akşamlarına damganızı vurmanızı sağlayacaktır.

etnik tarz ceketler

Etnik desenli kıyafetler sayesinde girdiğiniz her ortamda bakışları üzerinizde toplayabileceğiniz gibi farklı parçalarla da giyim tarzınızı pekiştirebilirsiniz. Etnik tarz aksesuarlar bu trendi yaşamanızı sağlayacak en iyi seçimler olurken takılarda, sandaletlerde ve heybe tarzı çanta modelleri etnik kıyafetlerinizle tercih edebilirsiniz. Kovboy tarzı kıyafetler tercihlerinizde maskülen ve efeminen çizgiyi abartmamanız tavsiyesinde bulunan modacılar görünümünüzde karmaşaya gerek olmadığını sade ve şık olmaya çalışmanızı önermektedirler.

etnik tarz giyim trendi

2014 Etnik giyim tarzı trendi yılın tarz eğilimlerinde biri olarak öne çıkarken sizinde hoşunuza gidecek parçaların bulunabileceğini düşünüyoruz.

etnik tarz giysiler etnik tarz kıyafetler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
beyaz gömlek modelleri
Bayan beyaz gömlek modelleri

Bayan beyaz gömlek modelleri sezonun en şık renginin kombin şansını arttıran parçasında kullanılmasıyla yaşanırken aynı zamanda moda olacaktır. Bayan beyaz...

Kapat