Up
gelinlik duvak modelleri

Gelin adaylarının detayları saymakla, anlatmakla bitmemekle beraber gelinlik tercihine karar veren bayanları gelinlik duvak seçimi bekleyecektir.

Gelinlik duvak modelleri gelinliklerinizi tamamlayacak en önemli detaylardan biri olduğundan düğün organizasyonları yapan firmaların koleksiyonlarda yer alan alternatiflerden birini kesinlikle tercih etmeniz gerekecektir. Gelin adayların düğün mekanına, yüz şekline, saç ve gelinlik modeline uygun duvaklara göre seçimlerini yapmaları bu konuda uzmanlaşan modacılar tarafından tavsiye edilmektedir. Küçük bir ayrıntı gibi duran bu duvaklar yanlış seçildiklerinde gelin adayının yüzünü, saçını ve gelinlik modeline uyumsuzluğuyla gününüzü kötü geçirmenize neden olacaktır. Duvak modellerini düğün mekanına göre tercih etmelisiniz derken balo gibi büyük salonlara metrelerce uzun duvakları tercih edebilir kır düğünlerindeyse kısa duvaklarla rahat edebilirsiniz.

gelinlik duvak modelleri

2014 Gelinlik duvak modelleri birbirinden hoş modelleri ile dikkat çekerken gelinlik kumaşı ve modeli göz önünde bulundurularak seçim yapılması daha doğru olacaktır. Tasarımcılar gelin duvak modellerini tasarlarken Fransız dantelini kullanarak bir çok farklı boyu ve modeli içinde barındıran alternatifi de sizlerle buluşturmuşlardır. Bu sezon düğün hazırlığında olan gelin adaylarına tavsiyemiz dantelin zarafetini yansıtabilecekleri tasarımlardan birini tercih etmeleri olacaktır. Güpür ve tüllerle hazırlanan duvak modellerini gören gelin adaylarını birbirinden şık koleksiyonlarla en az gelinlik seçerken yaşadıkları karar verme sorununu yaşayacaklardır. Doğru seçilmiş gelin saçını duvak modelinizle ortaya çıkarabilmeniz çok kolay olacağı gibi bu aksesuar sizin istemediğiniz noktaları saklamanızı da sağlayarak kurtarıcınız olabilir.

gelinlik duvak 2014

Yüz şekliniz göre duvak seçimi de sizin karar vermenizi kolaylaştıracağı gibi uzun yüz şekline uygun tarzda olan uzun duvaklar gelin adayları için doğru seçimlerden biri olacaktır. Yuvarlak yüz hatlarına sahip gelin adayları ise kısa duvakları tercih edebilirler. Dağınık veya normal topuz gibi saç modelinizle uygun ve gelinlik kumaşınızla tül kumaştan tasarlanmış gelinliğinizde tül bir duvak tercih etmesiniz. Gösterişli bir gelinliğin üzerine sade duvak seçebilir sade gelinliğinizle gösterişli bir tasarım kullanabilir ve ters düşmeyecek duvak modelleri tercih edebilirsiniz.

2014 duvak modelleri

Duvak modelleri bu sezon gelinlik kumaşlarında da moda olacak dantel, işlemeli, simli, çiçek kabartmalı, incili, taşlı kumaşlar ve süslemeler koleksiyonlarda yer alacaktır. Dantel hakimiyeti gelinliklerde olduğu gibi duvak modellerinde de oldukça fazla gösterirken dantel duvaklar daha çok saten, tafta gelinlik kumaşlarıyla oldukça şık kombinler oluşturmanızı sağlayacaktır. Tül duvaklarsa eski yıllarda olduğu gibi bu yılda gelinlerin muhteşem görünümlerini tamamlamalarını sağlayacaktır. İşlemeler ise gösterişi ve ihtişamı seven gelin adaylarının tercihleri arasında yer alacaktır.

2014 gelinlik duvaklar duvak modelleri en güzel duvaklar en güzel duvak modelleri farklı duvak modelleri gelinlik duvak yeni trend duvak modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yüksek bel etek modelleri
2014 Yüksek bel etek modelleri

Kış sezonun gelmesini heyecanla bekleyen kadınların yeni sezonda şıklıklarını sağlayacak 2014 yüksek bel etek modelleri vitrinlerde yerin almaya başladı. Yüksek...

Kapat