Up
2014 ilkbahar abiye modelleri

2014 İlkbahar abiye modelleri yeni sezon koleksiyonlarında bayanlara sunulurken yeni trendler sayesinde gecelerin bilindik görünümünün değişeceğini düşünüyoruz.

2014 İlkbahar abiye modelleri elbiselerden bluzlara, gömleklerden eteklere kadar farklı parçalarla hazırlanan koleksiyonlarda kendini gösterirken renk, detay ve desen çeşitliliği hemen göze çarpmaktadır. Abiye kıyafetler kadınların en iddialı olmak istedikleri tasarımların başında gelirken dekoltelerde hemen her parçada unutulmamıştır. Kadınların çekiciliklerini en üst seviyede sergilemek istedikleri gece kıyafetlerinde çok hoş renkler sizlerin beğenisine sunulurken bu kadar güzel ton arasından seçim yapmakta zorlanacağınızı düşünüyoruz. İlkbahar abiye modelleri içinde her zaman olduğu gibi gece elbiseleri en çok tercih edilen kıyafetlerden olurken mini, midi, maksi etek boyları farklı üstlerle tamamlanmıştır.

2014 ilkbahar abiye modelleri

2014 İlkbahar abiye kıyafetler içinde bluz ve gömleklerde dikkat çekerken özellikle sezonun en rağbet gören kumaşı olan dantellerden hazırlanan tasarımlara ilgi büyük olacaktır. Dantel bluz ve gömlekler aynı zamanda şeffaf tarzı yaşamanızı sağlarken gizemli çekiciliğinizle gecenin parlayan yıldızı olmanız zor olmayacaktır. Bu sezon etek boylarında minilerin ve maksilerin hakimiyeti ilk bakışta hemen öne çıkarken kırmızı, siyah, krem her sezon olduğu gibi bu yılda değişmez renklerden olacaktır. Pastel renklerin bayanların üzerindeki inanılmaz çekiciliği bu sezonda sürerken pudra, yeşil, mavi, lila, pembe renklerin en hoş tonları sizleri beklemektedir.

baharlık abiye modelleri

Baharlık abiye elbiseler desenleri ile de dikkat çekerken kadınların vahşi bir çekiciliğe büründükler leopar, zebra desenlerin yanında daha masum desenlerde puantiye, çiçek, çizgi, geometrik, tropikallerde seçimlerinizde yer alabilir. Baharlık abiye elbiselerde kumaş seçimleri de tasarımlara ayrı bir hava katarken özellikle şifon kumaşın modası hızlanarak sürecektir. Genç kızların mezuniyetlerinde ve özel gecelerde giymeyi tercih edecekleri mini tütü etekli abiye elbiseler şeker renklerde sizlerin tercihlerinde yer alacaktır.

balık etek abiye modelleri

2014 İlkbahar abiye modelleri her kadının zevkine hitap edecek geniş bir yelpazede hazırlanırken sizlere kalan sadece tarzınıza ve vücudunuza yakışacak seçimler yapmanız olacaktır.

gül kurusu abiye elbise kırmızı abiye modelleri saten abiye modelleri şeffaf abiye modelleri şifon abiye modelleri siyah transparan abiye modelleri yırtmaçlı abiye modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 abiye çanta modelleri
2014 Abiye çanta modelleri

2014 Abiye çanta modelleri kadınların şık görünüm kazanmak için tüm detaylarını düşündükleri gecelerde en önem verdikleri aksesuarlar arasında yer almaktadır....

Kapat