Up
MarksSpencer 2014

2014 İlkbahar Marks&Spencer koleksiyonu dünyaca ünlü markanın kampanya çekimlerde yer alan lider bayanlarla ve giydikleri şık parçalarla yine görenleri etkiledi.

2014 İlkbahar Marks & Spencer koleksiyonu için karşısına geçen ünlüler arsında Annie Leibovitz, Emma Thompson, Annie Lennox, Rita Ora, Alek Wek, Doreen Lawrence, Lulu Kennedy, Rachel Khoo ve Roma Agrawal gibi isimler eşlik ederken kreasyonun ana fikrini yansıtan temalar vurgulandı. Ana tema şık İngiliz tarzı bayan kıyafetleri oldukça farklı modern yorumlarıyla kampanyada sunuldu. Marks & Spencer yeni sezon modası parçalarıyla vurguladığı temalarla ve modern kesimlerde birçok modeli ile her yaşta bayana hitap eden marka koleksiyonunda kaliteyi ve çeşitliliğiyle sezonun en farklı kampanyası ile parçalarını tanıttı.

2014 ilkbahar yaz MarksSpencer koleksiyonu

Marks&Spencer ilginç kampanya fotoğraflarını İngiltere’nin en dikkat çeken mekanlarında resme alırken muhteşem sahil kıyıları ve genelde kırsal bölgeleri doğayı içine alan doğal mekanlarda gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri de ses getirdi. Kampanya dört bölümde tanıtılırken sezonun en moda eşsiz iki rengin yani siyah ve beyazın yaratıldığı kategori, soyut baskıların yer aldığı kıyafetler, çiçek desenlerin yarattığı bahar tarzı  ve metalik renklerin iddialı tasarımlarıyla kampanya vurgulanırken siyah beyaz renklerle tasarlanan çizgili kloş maksi etekler, elbiseler yer alıyor.

MarksSpencer

Marks&Spencer koleksiyonu içinde siyah ve beyaz düz ağırlığını da İngiliz zarif elbiselerde tanıtıyor. Desen çeşitliliği oldukça geniş olan kreasyonda yılan derisi, soyut ve etnik desenlerle tasarlanmış efeminen parçaları kampanyada tanıtıyor. Metalik renklerle tasarlanan parlak slip abiyeler, ceketler ve desenli elbiseler koleksiyonun ilk bakışta dikkat çeken parçalarından olacaktır. Çiçek desenleriyle bezenmiş piliseli maksi etekler, elbiseler, hırkalar, ceketler bahar yaz aylarının en çok tercih edilecek parçalarını sizler için sunarken pastel ton ağırlığında bulunduğu çekimlerde pembe ve mavi tonların beyaz ile birlikte kullanımıyla daha şık hale getirildiğini göreceksiniz.

MarksSpencer 2014

Marks&Spencer elbiseden iç çamaşırına, etekten cekete kadar farklı alternatiflerle sizlerin zarif ve şık görünmesini sağlayacak yüzlerce parçadan oluşan koleksiyonunda her kadının doğru seçimlerle hayallerini gerçekleştirebileceğini de gösteriyor. 2014 İlkbahar Marks&Spencer koleksiyonu giyimine ve tarzına dikkat eden tüm kadınların kendilerine yakışacak parçalarla mağazalarında sizleri beklemektedir.

MarksSpencer koleksiyonu


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 yırtık jean pantolon modelleri
2014 Yırtık jean pantolon modelleri

2014 Yırtık jean pantolon modelleri geçtiğimiz yıllarda yakaladığı trendi arttırarak sürdürürken bu sezona da damgasını vuran parçalar arasında dikkat çekecektir....

Kapat