Up
mavi bayan ceket

2014 İlkbahar yaz bayan ceket modelleri sezonun ilk günlerinin serin olması sebebiyle kış sezonunun hit parçaları yine yükselişe geçecektir.

2014 İlkbahar yaz bayan ceket modelleri sektörde her sezon trendleri kadınlarla buluşturan markaların koleksiyonlarında sergilenirken dünyaca ünlü modacılar ceket modasını bayanların beğenisine sundular. Maskülen tarzın yansımaları devam ederken kış mevsiminde olduğu gibi kruvaze ceketler oldukça ön planda olacak. Klasik giyimin bir parçası olarak kabul gören bu model bayanların günlük giyim ve ofis kıyafetlerini tamamlayacaktır.

2014 ilkbahar yaz bayan ceket modelleri

Bayan kruvaze ceketler iki, üç, ve dört düğme tasarımlarıyla dikkat çekerken maskülen tarzın yanında askeri tarzında etkilerini görmek mümkün olacaktır. İddialı bir ceket modeli olduğu için kruvazeler seçilirken uzun boylu olmak gerekliliğinin altını çizmek isterim. Yazlık kruvaze ceketler kış sezonunda olduğu gibi büyük kalıplarda değil bayanların bedenini sarar konumda şekillendirilmişlerdir. Kruvaze ceketlerde hakim renkler net ve sert tonlar harici metalik renk ve desen çeşitliliğiyle koleksiyonlarda yer aldı.

bayan ceket modelleri

Düğmesiz bayan ceket modelleri sezonun en şık tasarımlarından biri olurken düğme gerekmeden açıkta kalan ceketler oldukça dişi bir görüntü sunmanızı sağlayacaktır. Kış mevsimi tüvit ceketlerde gördüğümüz bu detay yaz mevsiminde kruvaze gibi sarıp sarmalanmak istemeyen bayanları tercihleri arasında olmaya aday görünüyor. Hiç bir bağlantı kullanılmadan tasarlanan bu ceketlerde boylar klasik uzun ve belde tasarlanan boylarıyla da yaz akşamları şık olmanız için oldukça doğru tercihlerinizde yer alabilir.

desenli bayan ceketler

Erkek tarzı bayan ceketler maskülenliğin son noktası olarak moda olurken adeta tüm erkek gardırobunu ele geçiren kadınlar bu yaz dişiliklerini şık elbiseler, mini, midi ve maksi eteklerle kullanacakları erkeksi kesimlerin bulunduğu ceket modelleriyle tamamlayacaklardır. Tasarımcılar bu ceketlerle mutlaka dişiliği vurgulayacak seksi parçalar kullanılmalı uyarısında bulunuyorlar.

düğmesiz ceket modelleri

 

Erkeksi ceket boyları erkek ceketlerinde olduğu gibi basen altında tasarlanmıştır. Erkeksi ceket modellerinin yakaları erkek, kruvaze, smokin ve dikkat çekecek büyük yakalar tasarlanarak modeller yaratılmıştır. Bayan ceket modelleri özellikle özel gecelerde tercih edebileceğiniz gibi 2014 İlkbahar yaz bayan ceket modelleri içinde en iddialı tasarımlardan biri olarak farklı kombinlerle kıyafet seçiminizde yer alabilir.

mavi bayan ceket metalik renk ceket modelleri yazlık bayan ceket yeni sezon bayan ceketler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 ilkbahar yaz üst trendleri
2014 İlkbahar yaz üst trendleri

2014 İlkbahar yaz üst trendleri bayanların ikili kombin tercihlerinde oldukça önemli parçalarından biri olma özelliği ile bu sezonda sıklıkla kullanılacaktır....

Kapat