Up
bayan şapka modelleri

2014 İlkbahar yaz bayan şapka modelleri kışın soğuktan yazın sıcaktan korunmak için taktığımız şık aksesuarlarda yeni trendlerle podyumlarda görücüye çıktı.

2014 İlkbahar yaz bayan şapka modelleri her tarzda kıyafetler ile birlikte bayanların beğenisine sunulurken bu yaz retro esintilerin şapkalara yansımasına şahit olacağız. Modacılar bayan şapka modelleri arasında daha çok yaza yönelik modellere yer verirken birbirinden farklı kumaş ve dokulardan hazırlanmış şapkaları görmek mümkün olacak. Şapka bir aksesuar fakat seçerken dikkatli olmakta yarar var diyerek uyarıda bulunan modacılar bu konuda moda olan parçaların yüzünüze uygun değilse sizi daha farklı gösterebileceğine dikkat etmenizi ve yüz şeklinize göre şapka tercih etmenizi tavsiye ediyorlar.

2014 ilkbahar yaz bayan şapka modelleri

Retro tarzı şapkalar yeni sezon için hazırlanan tüm koleksiyonlarda hayli fazla yer alırken eski şapka tarzlarından biri olan romantik, geniş kenarlı, derin tasarımlar bu yaz tüm bayanların ilk tercihi olacak gibi görünüyor. Yeni sezon bayan şapka modelleri içinde bakıldığında kovboy tarzının da esintilerini de göreceğimiz bu geniş kenarlı tasarımlarda derin kafa yapısı da dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor. Kış sezonunun şapka modelleri arasında yer alan bayan fötr şapkalar erkeksi tarzlarıyla dikkat çekerken yumuşak ve canlı renkleriyle de dişiliği yansıtacaklar. Bu modellerde zıt renk şeritler hayli moda olurken renklerde mavi, sar, krem, bej, fuşya, pembe gibi birçok renk alternatifi bulunuyor.

bayan şapka modelleri

Spor bayan şapka modelleri sadece kep kısmı ve baş kısmı olmayan tenisçi tarzı şapkalar sadece yüzü korunmak için kullanılarak başlattığı trendini spor sahalarından sonra sokaklarda da kendini göstererek sürdürecek. Bayan beyzbol şapkaları sadece kep kısımlarını kullanan tasarımcılar geniş kenarlı şemsiye tarzı şapka tarzlarıyla da ilgi görmeye devam edecek modeller arsında yer alıyor. Türban, bandana ve fular bu üç tasarım bu yaza damga vuracak gibi görünürken farklı bağlama şekilleriyle dikkat çeken örtü anlayışı bu yaz oldukça fazla ivme kazanacak. Yeni sezonda tamamen başın üst kısmını kapatacak ya da sadece bant şeklinde kullanılacak bu aksesuarlar bayanların gözdesi olacaktır.

siperlikli şapka modelleri

2014 İlkbahar yaz bayan şapka modelleri kadar materyalleri de büyük ilgi görürken özellikle hasır, plastik, örgü, ruganlar farklı tasarımlarıyla bu aksesuarları kullanan bayanların dikkat çekmelerini sağlayacak.

yazlık şapka modelleri yeni sezon bayan şapka


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 tunik elbise modelleri
2014 Tunik elbise modelleri

2014 Tunik elbise modelleri hasretini çektiğimiz sıcak günler yaklaşırken yeni sezonda bayanların şık görünüm kazanmasında tercih edilecektir. 2014 Tunik elbise...

Kapat