Up
çiçekli gömlek modelleri

2014 İlkbahar yaz Moschino koleksiyonu farklı rüzgarlar estirirken 60′lı yıllarda ve sonrasında moda olmuş parçalar adeta ışınlanarak günümüze geliyor.

2014 İlkbahar yaz Moschino koleksiyonu birçok kıyafette model, desen ve detaylarla bezenirken yeni çağın modern retro tasarımları ile kreasyonda boy gösteriyor. Tabi çılgın, eğlenceli bir serüvende sunan bu kıyafetleri ünlü marka olan Moschino koleksiyonlarında rastladım. İnanılmaz masalsı kıyafetlerle ve bizleri eski yılların romantik ve çılgın tarzlarıyla sarıp sarmayan bir koleksiyon sizler için kıyafetleri yorumlamak ve trendleri tanıtmak istedim.

2014 İlkbahar yaz Moschino koleksiyonu

Retro trendi bu sezon desenler kendi modasını yaratırken özelikle de hayvan, doğayı vurgulayan çiçek, ağaç, dal gibi desenler yanında geometrik, ekose, dama desenler kıyafetlerde yer alıyor. 60’lı yılların retro modası içinde vazgeçilmez detaylar bu sezon hep birlikte görsel bir şölen şeklinde tercih edip kullanacağız. Bu sezon retro eğilimleri arsında punk, rock, asker tarzlarını da görmek mümkün olacak. Retro tarzı kıyafetlerin modellerine bakıldığında kısa üstler, starplez, yuvarlak omuzlar, düşük kollar, erkek yakalar, yuvarlak yakalar, fırfır, valon, geniş yakalar trendin dikkat çekenleri arasında yer alıyor. Deri ceketler asi ve hanımefendi ceket modelleri eski yılların retro esintileri arasında.

çiçekli elbise modelleri

Punk ve rock tarzı yansıtacak ekose, puantiye, çizgi desenlerse retro elbise modellerinde, etek, şort gibi parçalarda hayli fazla kullanılacaktır. Asker ceketleri, uzun ordu tarzı ceketlerde trendler arsında siyah ve beyaz rengin oluşturulduğu rahibe tarzı tasarımların aksine seksi retro kısa geniş şort modelleri arasındadır. Midi kabarık etekler yakaları geniş ceket modelleri görmek mümkün olurken detaylar saymakla bitmiyor. Eski yılların romantik tüm kıyafetleri 2014 yazına damga vururken tarzınızı belirleyerek hangi stile daha yakınsanız tercihinizi o modellerden yana kullanabilirsiniz.

çiçekli gömlek modelleri

Moschino ayakkabılar kalitesini her parçasında vurgulayarak öne çıkmak isteyen kadınların seçimlerinde yer alacaktır. Retro kıyafetler haricinde aksesuarlarla da bu yaz bizleri mest edecek metal ağırlıklı takılar kemerler, kasket tarzı şapkalar, deri uzun eldivenler, sivri burun ve fiyonklu desenli ayakkabılar retro tarzı kıyafetlere eşlik eden şık detaylar arasında olacaktır.

farklı etek modelleri

2014 İlkbahar yaz Moschino koleksiyonu farklı bir tarz yakalamak ve nostaljiden hoşlananların tercihlerinde yer alacaktır.

farklı giyim tarzları Moschino Moschino 2014 koleksiyonu Moschino aksesuar Moschino elbise modelleri retro trendi


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
mesaj veren kıyafet modası
Mesaj veren kıyafet modası

Mesaj veren kıyafet modası geçtiğimiz yıl başladığı trendini yeni sezonda hayli iddialı tarzda sürdürmeyi başaracak ve her yerde karşımıza çıkacaktır....

Kapat