Up
2014 ilkbahar yaz transparan elbise modelleri

2014 İlkbahar yaz transparan elbise modelleri modacılar tarafından şık ve dişiliği ortaya seren tasarımlarla hazırlanırken büyük ilgi gören bir parça olacaktır.

2014 İlkbahar yaz transparan elbise modelleri zengin koleksiyonlarda bayanların beğenisine sunulurken ihtişamlı elbiseler farklı tasarımlarla hazırlanmıştır. Birbirinden şık transparan elbiseler tüm bayanları etkilerken cesaret isteyen kumaşları ve tasarımlarıyla cesur kadınların tercihi olacak gibi görünüyor. Transparanlığı yüksek olan şeffaf elbiseler renkleriyle de elbiselerde büyülerken şeffaflığın rengi olan beyaz, krem gibi renklerin dışında yaz sezonunda moda olan canlı ve pastel tonlarda koleksiyonlarda yer alan diğer etkileyici renkler olarak saptanıyor.

2014 ilkbahar yaz transparan elbise modelleri

Transparan pastel tonlarda elbiseler mavi, sarı, pembe ve lila tonlarını yanında canlı renklerde ise siyah, kırmızı, mor, kobalt mavi, turuncu renklerde oldukça dikkat çekici parçalarda karşımıza çıkıyor. Transparan elbiseler kumaş özellikleriyle de oldukça dikkat çekerken modacılar bu şık parçalarda dantel, tül, organze, ipek, ipek şifon gibi pahalı aynı zamanda lüks içeren materyallere yer vermişlerdir. Koleksiyonlarda sıkça gördüğümüz dantel elbiseler çiçek desenleriyle kullanılırken kendi dokularında yer alan çiçek kabartmaları ya da tül ipek kumaş üzerinde kabartma işlemeli çiçek motifleriyle şık şeffaf elbiseler yaratılmıştır.

şeffaf elbise modelleri

Transparan abiye elbise modelleri oldukça zarif maksi boylar kadar bu yılın katmanlı kloş etek modelleriyle de dikkat çekecektir. Transparan gece elbiseleri gizemli bir çıplaklık uyandırırken tamamen şeffaflıkla tasarlanan parçalar yanında sade üst şeffaf etek farklı kumaşlardan birleştirilen modellerde koleksiyonlarda yer alıyor.

siyah transparan elbise modelleri

Transparan elbiseler üzerinde çiçeklerin kullanıldığı gibi değerli taş ve boncuklarla süslenen tasarımlarda ışıl ışıl bir görsellik katacak. Transparan elbise modelleri genelde balo tarzı iddialı modellerin olduğu şeffaf elbiseleri içerirken elbise modellerinin üst tasarımlarında kolsuz, uzun kollar yakalarda V yaka, kayık, hayalet, straplez ve yuvarlak yakalar şık etek modelleri olan kloş kabarık, kuyruklu, balık etek birleşimleriyle masalsı elbiseler yaratılmıştır. İhtişamın oldukça yüksek tutulduğu bu elbise modellerini kombinlerken takılara ihtiyacınız olmayacak yeteri kadar dikkat çekeceksiniz.

transparan elbiseler

2014 İlkbahar yaz transparan elbise modelleri artık dişiliğimle kendimi göstermeliyim diye düşünen iddialı kadınların seçimlerinde mutlaka yer alacaktır.

transparan elbise modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
maksi elbise
2014 İlkbahar yaz maksi elbise modelleri

2014 İlkbahar yaz maksi elbise modelleri geçtiğimiz yıl etek boylarında başlayan trendi bayanlardan gördüğü ilgi ile çeşitlenerek elbiselerle karşımıza çıktı....

Kapat