Up
2014 ilkbahar yaz üst trendleri

2014 İlkbahar yaz üst trendleri bayanların ikili kombin tercihlerinde oldukça önemli parçalarından biri olma özelliği ile bu sezonda sıklıkla kullanılacaktır.

2014 İlkbahar yaz üst trendleri model, renk ve desen çeşitliliği ile aranan kıyafetlerden oluşmakla birlikte yaz aylarında hiç zorlanmadan birçok farklı alternatiflere sahip olacağız. Üst kıyafetler hazırlanırken kullanılan desenler ise yaz mevsiminde gömlek ve bluz modellerinde geometrik, puantiye, çizgi, çiçek, ekose olarak şık tasarımlarla daha dikkat çeker hale getirilecek. Birçok farklı ve şık modellerde yer alacak olan desenler şifon, ipek ve tül gibi hafif kumaşlarda şekillenecek.

2014 bayan gömlek modelleri

Baharlık üst kıyafetler aplike, nakış, çiçekli, hacimli birçok farklı tasarımlarıyla dikkat çekecek olan gömlek ve bluzlar sezonun en dikkat çeken dekoratif detaylı tasarımları arasında görünüyor. Tasarımlar modellerde şekillenirken yakalarda, göğüs üzerinde, etek uçlarında yada tamamen tasarımların üzerini serpme yoluyla uygulanmıştır. Oldukça lüks bir görünüm kazandırılan gömlek ve bluz modellerini ofis yada şık gecelerde tercih ederek kullanabilirsiniz.

2014 ilkbahar yaz üst trendleri

Yazlık üst kıyafetler örgü ve dantel kumaşlar yaz mevsiminin en şık tasarımları olan gömlek ve bluzlarında kullanılacak dantel kumaşlar beyaz, siyah, kırmızı gibi barok tarzı kıyafetlerde oldukça dikkat çekerken birçok narin parçanın yer aldığı koleksiyonlarda danteller göz dolduracaktır. Bu yıl dantelleri andıran zarif örgüler romantik görsellik katılmış birçok tasarıma hayat verecek.

2014 saten gömlek modelleri

2014 Gömlek ve bluz modelleri üzerinde dikkat çeken dantellerin transparan tasarımları olduğu gibi örgü modellerde de file tarzı modeller oldukça cesaret isteyen modellere ev sahipliği yapacak. File tarzı kıyafetler danteller kadar gizemli görünmeseler de tasarımcılar bu malzemeyi şeffaf göstererek daha kadınsı şekle sokmayı başarmışlardır.

denim gömlek modelleri

Kırpılmış üstler tişört ya da gömlek tasarımlarıyla yaz sezonunun yüksek bel detaylı tüm parçalarıyla kullanılacak kısa bedenler uzun bacak görünümü verecek olan bu trendi dikkatli seçmekte yarar var. Yaz sezonunun en şık mini etekleriyle de kısa üst modellerini tercih edebileceğiniz gibi pantolonlar, kaprilerde şık alternatifler arasında yer almaktadır.

saten bluz modelleri

2014 İlkbahar yaz üst trendleri gireceğimiz her ortamda kurtarıcımız olurken unutulmaz yaz akşamlarına şıklığınızla damga vurmanız kolaylaşacaktır.

şık bluz modelleri spor bayan gömlek modelleri spor gömlek modelleri transparan gömlek modelleri yazlık bluz modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 yaz denim trendleri
2014 Yaz denim trendleri

2014 Yaz denim trendleri özgürlüğün, güzel ve sıcak günlerin habercisi olacak parçalarda her mevsim olduğu gibi podyumlarda yer almayı sürdürüyor....

Kapat