Up
jean pantolon

2014 Jean paça trendleri hepimizin severek kullandıkları pantolonlarımızın modacılar tarafından farklı tasarımlarla hazırladıkları koleksiyonlarda sunuldu.

2014 Jean paça trendleri modasına doludizgin kotlarımızın vücudumuza en yakışan modellerini giyme şansını yakalamamızı sağlamaktadır. Bayan, erkek hatta çocuk koleksiyonlarının en temel parçalarından biri olan jean pantolonlar renkler, desenleri, modelleri ile koleksiyonlarda yerini alırken yılın jean modellerinden önce dikkat çeken en önemli trendlerinin başında gelen paça detayları en çok konuşulacak ana temalar arasında yer alıyor.

2014 jean paça trendleri

Jean pantolon tasarımlarında paçalar en belirgin ikinci eğilimlerinden biridir yani pantolonları belirleyen bel ve paça detayları alınırken dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan biridir. Boyunuz, bel ölçünüz ve bacak kalınlığınız yada inceliğinize göre seçeceğiniz jean pantolon belleri ve paçaları ile doğru tercihlerde bulunmalısınız. Dikkat çeken bu yılın jean pantolon paçalarında tasarımcılar dar kısa paçalara sahip olan skinny pantolonları, bol paçalardan spor tarzdaki parçaları ve İspanyol paçaları tasarlamışlardır.

bol paça jean

Skinny jean pantolonlar, dar paçalar ve kısa yani tayt tarzında modeller bizlerin beğenisine sunulurken kombini kolay, ayakkabı tercihinde zorlanmayacağınız seksi pantolon paçalarından biridir. Özellikle bayanların yaz ve kış mevsiminde çok fazla tercih edecekleri çizme, bot ve topuklu ayakkabıları ile kombinleyeceğiniz bir paça oluşu ile sizlere kolaylık sunacaktır.

ispanyol paça jean

Bol paça jeanler bu yılın trendleri arasında öne çıkarken özellikle tüm kumaşlarla kullanılarak tasarlandığından çok fazla alternatif bizleri beklemektedir. Bol paçalar bu yıl moda olurken jean pantolonlarda kalın kumaşlardan değil de daha inceltilmiş kumaşlardan tasarlanarak daha çekici bir görünüm kazanmamız modacılar tarafından sağlanmıştır. Bol paça jeanleri ince kumaşlardan tercih etmeniz özellikle tavsiye edilirken bu model özgürlüğün ve salaş bir giyimin öncülüğünde bir stil yansıtmanızda etkili olacaktır.

jean paça modelleri

İspanyol paça jean ise bence bu pantolonlara en çok yakışan paça modellerinden biri olarak ilgi görürken bohem modasının yılın stil trendleri arasında olması ile ön plana çıkacaktır. İspanyol paça jean pantolon trendi bayanların kalın bileklerini gizledikleri, boylarının uzun görünmelerini sağlamak gibi farklı avantajlar sunmaktadır. İspanyol paçalar bu sezon dizden sonra açılan veya diz altından başlayan modelleriyle jean pantolonlarda yer alacaktır.

jean pantolon2014 Jean paça trendleri içinden seçim yaparken tarzınıza ve vücut tipinizi göre seçimler yapmanız modacılar tarafından özellikle tavsiye edilmektedir.

skinny jean pantolonlar

 


ABOUT THE AUTHOR

admin

  COMMENTS (2)

 1. boncuk kız

  ()

  Jeansiz bir hayat düşünemiyorum. bu pantolonları kim çıkardıysa gerçekten eli öpülesi insanmış. sitenizde çok güzel, başarılar

  Cevapla

 2. cowboymen

  ()

  Kot pantolonları çıkartan gerçekten takdire şayan bir iş yapmış.gece gündüz üzerimden çıkarmadığım kıyafetlerden ve bayanların üzerinde de muhteşem duruyor bence.

  Cevapla

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 kürk trendi
2014 Kış moda trendleri

2014 Kış moda trendleri koleksiyonlarda dikkat çeken ve farklı tasarımlarla sergilenirken tasarımcıların muhteşem akımlarına hep beraber şahit olacağız. 2014 Kış...

Kapat