Up
kabarik-gelinlik-modelleri

Gelin adaylarının rüyalarını süsleyen kostümlerinde 2014 kabarık gelinlik modelleri bu sezonun en çok ilgi gören tasarımlarından olacaktır.

2014 Kabarık gelinlik modelleri her yıl olduğu gibi modacıların gelin adayları için hazırladıkları koleksiyonlarda favori parçalar arasında öne çıkacaktır. Kabarık gelinlikler gelin adayları için hayali kurulan bir model oluşuyla dikkatleri hep üzerinde toplamayı başarırken yıllar içerisinde daha da şık tasarımlarda hayat bulmuştur. Bu model sade veya gösterişli üstleri tamamlayan kabarık eteklerdeki farklı detaylarla bu sezon gelin adaylarının tercihlerinin ilk sırasında yer alacaktır. Genelde dikkat çekmek isteyen ve kendini prenses gibi göstermek isteyen gelinler olan bu modelleri tercih edebilirler.

2014 gelinlik modelleri

Kabarık gelinlik modelleri hemen her yıl modası hiç geçmeyen klasik tasarımları modanın değişmesiyle eteklerde tasarlanan farklı modelleriyle bu sezon adından söz ettirecektir. Tasarımcılar bu yıl gelinlik modellerinde üst modellerde ve eteklerde oldukça farklı tasarlanan gelinlik modelleriyle gelin adaylarının seçim yapmakta zorlanacakları bir çok modeli koleksiyonlarda sergilemişlerdir. Gelin adaylarının gelinlik tercihlerinde dikkat etmesi gereken en önemli detaylardan biri olan vücudunuza uygun gelinlik modelleri seçmeniz olacaktır. Moda olan fakat üzerinizde şık durmayacak bir modeli sergilemek sizi şık değil avam gösterecektir.

2014 kabarık gelinlikler

Kabarık gelinlik modelleri etekleri tasarımcılar sayesinde sade veya gösterişli modeller şeklinde tasarlanmıştır. Modacılar bu gelinlik modellerini tasarlarken göğüslere kadar oturan beli ortaya çıkararak vücudu saran ve belden sonra kumaşlar kullanılarak kabartılan eteklerle tasarımlarını tamamlamışlardır. Kumaşlarla veya tarlatanla kabartılan bu etek modellerini genelde uzun boylu ve zayıf bayanlar için tavsiye ediyoruz. Kabarık etekli gelinlikler taşımak oldukça zor olmakla birlikte modacılar bu parçada tül, saten, dantel, saten düşes, şifon, ziberlin, gürür, tafta gibi bir çok şık gösterişli kumaşları kullanarak tasarlamışlardır. Bu kadar şık aynı zamanda sade kabarık etek gelinliklerin üst modellerinde ise tasarımcılar seçeceğiniz etek modellerine uygun sade veya gösterişli seçeceğiniz straplez, ince askılı, tek omuz, düşük kollu, hayalet yakalı, küçük kollu ve kayık yakalı gelinlik üst modelleri de sizin zevkinize göre hazırlayacaklardır.

en güzel kabarık gelinlikler

Yeni kabarık gelinlik modelleri modacılar kabarıklığı detaylarla sağlayarak farklı bir çok model tasarlarken modeller ise fırfırlar, kat kat tüller ve valonlardan yaratılmış modelleri üzerinde barındırmaktadır. Kabarık etek modellerini üzerinde sade ve iddialı tercih edeceğiniz kabarık eteklerin üzerinde göğüs ve belde kullanılan taş işlemeler, inciler ve Fransız dantelleri ile süslenmiş modelleri tercih edebilirsiniz.

Fransız dantel kabarık gelinlik kabarık gelinlikler kabarık gelinlik modası kabarık gelinlik modelleri kabarık gelinlik modelleri yeni kabarık gelinlik tasarımları yeni kabarık gelinlikler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
sonbaharda ne giyilir
2013 Sonbahar kış kıyafet trendleri

Soğuk günlerin etkisine girdiğimiz şu günlerde vitrinlerde yer almaya başlayan 2013 Sonbahar kış kıyafet trendleri bizleri ısıtmaya başladı. 2013 Sonbahar...

Kapat