Up
2014-kalem-etek-modelleri

Kadınların yeni trendlerle şık görünümüne kavuştuğu günümüzde 2014 kalem etek modelleri her ortamda bakışları üzerilerinde toplamalarını sağlayacaktır.

2014 Kalem etek modelleri yaz kış bayanların etek tutkuları hız kesmeden devam ederken yazın ince kumaşlar kışın kalın kumaşlar olarak devam eden kumaş trendlerine birde modeller eklenince etek giymek büyük zevk verir hale geliyor. Etekler üzerine seçeceğiniz bluz, gömlek, kazak ve ceketlerle şık kombinler yaratacağınız kıyafetlerden biridir. Bu yıl daha doğrusu geçtiğimiz yıl ön planda olan kalem etekler bu yıl hızlı yükselişine devam edecek gibi görünüyor.  Biraz klasik bir kesime hitap eden bir modele sahip olan bu etekler genç kızlar için bu spor klasik şıklık yaratacağınız mini boylarıyla tercih edebilirsiniz.

kalem-etek-modelleri

Kalem etek modelleri kesim detaylarına bakacak olursak yüksek ve ince bir bel detayı baseni saran ve aşağı doğru vazo gibi daran etek kesiminin dizlerde ve diz altında biten boylarıysa oldukça seksi bir şekil sunacaktır. Şık olduğu kadar dikkat çeken bir model oluşu ile tasarımcıların daha çok zayıf bayanlar için önerdiği bu etekler ince bir belli, küçük kalkık bir baseni ince uzun bir vücudu yansıtacağının altını çiziyor elbette orantılı bayanlarda tercih edebilir dikkatli seçimler şık olmanızı engellememeli diyor ve uyarıyoruz.

2014-kalem-etek-modelleri

Kalem etek modelleri kilolu bayanlarda yarattığı etkilerse oldukça dikkat edilmesi gereken detaylardan biri korse gibi saran bu etek modeli ile saklanması gereken kusurları ortaya sergileyebilirsiniz.

Kalem etek kombini yaparken giyeceğiniz üstleri etek içinde kullanmalısınız eteğin üzerinde dışında kullanılan bu etek modeli yok oluyor ve dar bir etekten farkı kalmıyor. Bu yıl birçok takım elbise modelinde tasarlanan bu kalem etekler peplum detayıyla da oldukça göz dolduruyor. Kombinlerinizde mutlaka kısa ceket, topuklu ayakkabılarla kullanmaya dikkat edin bu etek modeli dişiliği göstereceğiniz kesimi ile ona en çok yakışacak ayakkabı seçimiyle doğru ir görüntü yakalayabilirsiniz.

desenli-kalem-etekler

Kalem etekleri ceketle birlikte kullanacaksanız içine dik yaka ice bir kazak, şifon, dantel gibi şık buzlerle kombinleyebilirsiniz.

kalem-etek kalem-etek-kombini kalem-etekler kalem-etek-modasi kalem-etek-modeli


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
babet modelleri
2014 Babet modelleri

2013 Yazını geride bıraktığımız şu günlerde sonbahar trendleri karşımıza çıkarken 2014 babet modelleri yazdan kalan bir parça olarak beni oldukça...

Kapat