Up
2014-ayakkabi-modelleri 6

Yazı geride bırakmaya hazırlanırken, markalar yeni koleksiyonlarını çoktan görücüye çıkardılar. Bayanların dikkatini ise ilk olarak ayakkabılar çekiyor. Yeni sezonda birbirinden şık çizme, bot ve ayakkabı modelleri bizimle olacak. Sonbaharın ilk günleri geçmeye başladıkça, sandalet ve terlikler dolaptaki yerini alacak. Onun yerine ise sezonun modası bot ve çizmeler geliyor. Bordo ve yeşil renklerinin hakim olduğu 2014 ayakkabı modasında, kalın topuklu ayakkabılar ve bootiler dikkat çekiyor.

Günlük hayatta topuklu çizme giyemeyen bayanlara müjde! Artık alçak topuklar da oldukça moda. Alçak topuklu çizme ve bot modelleri, yeni sezonda mağazalardaki yerini alıyor. Rahatlıkla giyebileceğiniz bu botlar, ayağınızda yokmuş hissi yaratacak. Önümüzdeki sezon moda olan başka bir bot modeli ise yine tüylü bot ve çizmeler olacak. Hollywood yıldızlarının da favorisi olan Ugg botlar, 2014 yılında da bizimle olacak. Bu kış uzun botların yanı sıra, bilekte biten ya da bilekten bir kaç cm yukarıda biten çizmeler de hayatımızda olacak.

2014 kış sezonunda, trençkotlar yine hayatımızda olacak. Trençkotlarla kombinleyebileceğiniz diz altı ve diz üstü çizmeleri, hemen her ayakkabı markasının 2014 koleksiyonunda bulabilirsiniz. Kalın ve alçak topukluların da dikkat çektiği yeni sezonda, ince topuklu çizmeler ve bootiler de her zamanki yerini korumaya devam ediyor. Renklerde bordo ve yeşil dikkatimizi çekerken, modellerde deri çizmeler öne çıkıyor. Siz de, önümüzdeki kış için siyah deri çizmelerden edinmeyi unutmayın.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
burberry-ayakkabi-modelleri 10
Burberry Ayakkabı Modelleri

Koleksiyonları ile her sezon kendine hayran bırakan Burberry, kadınların en büyük zaafı olan ayakkabıları da görücüye çıkarıyor. Markanın en sevilen...

Kapat