Up
2014-kis-etek-modelleri

Bayanların en dişi ve en seksi göründükleri kıyafet 2014 Kış etek modelleri ile gözde markaların koleksiyonlarında yer alarak sergilenmeye başlandı.

2014 Kış etek modelleri hazırlanırken birbirinden yeni trendleri hazırlayan tasarımcılar oldukça cömert davranmışlar ve bir çok farklı modellerde etek tasarımlarını koleksiyonlarında paylaşmışlardır. Yeni sezon eteklerde göze çarpan önemli detaylardan biri yüksek beller olarak trend listesinin ön sıralarında yer alıyor.

2014-etek-modelleri

2014 Etek trendleri model olarak çeşitlilik gösterirken önce etek boylarından söz etmek istiyorum. Evet bayanlar etek boyları mini, midi ve maksi olarak belirlenmiş durumda ve modeller bayanların kullanım alanları düşünülerek hazırlanırken günlük ,iş ve şık günlerde tercih edeceğiniz kumaş, renklerle şekillenmiştir.

2014-kis-etek-modelleri

Günlük etek modelleri arasında mini boylar, maksi etekler oldukça trend olan modeller arasında yer alıyor. Klasik yani iş için ise etek boylarında midi ve maksi boylar ideal tercihler olacaktır. Şık etek modelleri özel günlerde tercih edeceğiniz boylarsa mini, midi ve maksi olarak seçebilirsiniz. Gelelim bu yılın etek renklerine sarı, siyah, beyaz, kırmızı, bordo, yeşil, kobalt mavi, pembe, fuşya, turuncu ve gri olarak karşımıza çıkacaktır.

en-sik-etek-modelleri

2014 Etek modelleri arasında kumaşlarda kaliteli seçimlerle hazırlanırken tüvit, yün, kürk, deri, kadife, şifon, dantel, tül, payetli, pullu kumaşlarla tasarlanan parçalar yer alacaktır. 2014 Etek desenlerini de trendler arasında seçen tasarımcılar çizgili, çiçekli, geometrik, ekose, leopar, puantiye desenlerin yer aldığı şık ve spor modeller yaratılmıştır.

en-yeni-etek-modelleri

2014 Etek modellerini en sona bıraktım evet haklısınız tasarımcılar bu yıl etek modellerinde kalem, lale, peplum, kloş, önden yırtmaçlı, asimetrik, pilili, balık etek modelleriyle bu kış her ortamda rahatlıkla tercih edeceğiniz bir çok farklı modeli siz bayanların beğenisine sunuyor.

trend-etek-modelleri

2014 Kış etek modellerini giyeceğiniz ortama göre model ve kumaş tercihlerini siz bayanlara bırakan tasarımcılar şık ayakkabı aksesuarlarıyla kombinlerinizi tamamlayacağınızın altını çiziyorlar. Şık etek modelleri üzerine giyeceğiniz bluzlar ve gömlekler sizlerin hoş bir görünüm kazanmanızı sağlarken sezonun transparan modasının parçalarını da incelemenizi tavsiye ederiz.

2014 Kış etek modelleri arasında jean eteklerde sizlerin beğenisini kazanacağını düşündüğüm tasarımlar arasında yer alırken maksi veya mini tasarımları sizlerin beğenisini kazanabilir.

2014-deri-etek-modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
salon için halı modelleri
2014 Halı modelleri

2014 Halı modelleri yılın trendi tasarımlarda, özgün ve modern çizgilerin yanında eskiyi hatırlatan desenleriyle vitrinlerde sunulmaya başlandı. 2014 Halı modelleri...

Kapat