Up
bride-chic-5-trends-for-fall-2014-modern-lace-rami-kadi__full

Yaz aylarında olduğu kadar, kış aylarında da birçok düğün gerçekleşiyor. Sizin de bildiğiniz üzere düğünün, bir kadın açısından en canlı alıcı noktası gelinlik modelleri oluyor. O gece adeta bir prenses gibi görünme isteği ile yanıp tutuşan bayanlar, düğün gecesinde o görünüme kavuşmasını sağlayan gelinlik modellerini aramaya aylar öncesinden başlıyor. Şimdilerde yaz sezonunu bitirip sonbahar sezonunu karşılıyor. 2014 kış sezonu ise giderek yaklaşıyor. Peki, 2014 gelinleri hangi modelde gelinlikleri tercih edecek? Sorunun cevabı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Son yıllarda gelinlik modasında ön plana çıkan balık formda gelinlikler, 2014 kış gelinlikleri arasındaki yerini de alıyor. Özellikle fiziğine güvenen hanımların tercih ettikleri bu modelde gelinlikler, genç hanımlardan büyük ilgi görüyor. Genellikle straplez olarak tercih edilen balık gelinlik modelleri, zarif kolyeler, küpeler ve bilekliklerle tamamlanıyor. Duvak yerine ise gelin taçları tercih ediliyor.

2014 kış gelinlikleri arasında alan bir diğer model ise sırtı açık gelinlikler oluyor. İster mini ister yerlere kadar uzanan bir model olsun, sırtı açık gelinlik modelleri, gelin adaylarından büyük ilgi görüyor. Zarif ve bir o kadar da çekici bir görünüm sergileyebileceğiniz bu gelinliklerin içinde o gece harika bir görünüm sergileyebilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

    COMMENT (1)

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
324
İspanyol Paça Pantolon Kombinleri

70'li ve 80'li yıllara dönüşün yaşandığı geçtiğimiz yaz sezonunda, en çok moda olan kıyafetlerden biri de İspanyol paça pantolonlar oldu....

Kapat