Up
2014 kürk trendi

2014 Kış moda trendleri koleksiyonlarda dikkat çeken ve farklı tasarımlarla sergilenirken tasarımcıların muhteşem akımlarına hep beraber şahit olacağız.

2014 Kış moda trendleri birçok ünlü firma koleksiyonlarında tanıtılırken bu sezon karşımıza çıkan yeniliklerin yaz aylarında da hayli ilgi göreceğiniz düşünüyoruz. Renkler, desenler, tarzlar, modeller, kumaşlar, materyaller ve kesimler tüm yılına damga vuracak kadar iddialı parçalarda bizlere sunulurken bende sizlere tüm bu trendleri tanıtmak istedim. Ana başlıklar altında ünlü bir çok tasarımcının koleksiyonunda bu parçaları görmek mümkün olurken ister günlük ister şık isterseniz de abiye tercih edeceğiniz bir çok tasarımı içlerinden seçebilirsiniz.

2014 ekose desen trendi

2014 Ekose desen trendi ile başlamak istiyorum. İskoçların deseni bu yılın en gözde modellerden biri olurken yer almadığı kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuar kalmayacak. Bu kış kaban, pelerin, ceket, elbise, etek, pantolon yani aklınıza hangi parça geliyorsa bu ekose desenlere bürünecek bu deseni farklı bir çok renk, desen ve materyallerle birleştirebilir farklı tasarımlar geliştirebilir.

2014 bohem modası

2014 Bohem modası kadınlara asil ve zarif duruş kazandırmasının yanında kesinlikle sizinde incelemenizi tavsiye ettiğim bir trend olacaktır. Bu sezon tarzlarda oldukça dikkat çekecek özellikle bohem rahatlığı ve şıklığı koleksiyonlarda yer alıyor kıyafetlerde yer alan nakışlar, kürk detaylar, eşarplar, şapkalar ve şık kaban ve ceketler bu yılın bohem modasını yansıtacak.

2014 military trendi

2014 Military trendi sezonun moda tarzları arasında en asi ve maskülen olanı diyebileceğimiz bu alım yılın en sert, seksi kadınlarını bizlere gösterecektir. Military trendi özellikle koleksiyonlarda dikkat çeken haki tonlarını yanında mavilerde bu tarza uyum sağlayacak asi bir görünüme kavuşacağınız bu trendi daha çok erkeksi göstermek ellerinizde olacak. Sezonun en maskülen giyim detaylarından biride askeri kıyafetler olarak kadınların üzerinde yer alacaktır.

2014 kürk trendi

2014 Kürk trendi materyal modalarından biri olan kıyafetlerde yer alacak ve kadınların şık görünmesini sağlayacaktır. Suni kürklerle tasarlananlar daha çok tercih edilirken kesinlikle gerçek kürke karşı olan ben bile bayanların hayvanları güzel görünmek uğruna hiçe saymalarına tahammül edemiyorum ve kınıyorum. Gelelim kürk eğimline tasarımcılar gerçek kürklerden bile daha iyi kürkler tasarlamışlar monttan, cekete, etekten elbiseye tercih edeceğiniz bu kürklerde de renkler oldukça şık tasarlanmıştır.

2014 Kış moda trendleri farklı tarzlarla bizleri buluşturan dünya devi markaların koleksiyonlarında sergilenirken sizde kendi tarzınızı yakalayabileceğiniz bir akım mutlaka bulabilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
dik yakalı elbiseler
2014 Dik yaka modası

2014 Dik yaka modası geçtiğimiz yıllarda genellikle kazaklarda karşımıza çıkan detayın bu sezon farklı parçalarda trend oluşu ile dikkat çekecektir....

Kapat