Up
2014 kürk modası

2014 Kürk modası yılın trendlerinin en çok konuşulan ve tartışılanı materyallerinden olmayı başarırken koleksiyonlarda kendine geniş yer buldu.

2014 Kürk modası gerçek ya da imitasyon tasarımlarla koleksiyonların birçoğunda yer alırken kadınların farklı parçalarla tarzlarını farklılaştırmalarını sağladı. Tasarımcılar soğuk havaları bu yıl kürkle sıcak günlere çevirmeyi hedeflerken hayvan katliamına karşı olan bir çok insan kürk tasarımlara karşı çıkıyor fakat bir çok ünlü markanı koleksiyonlarında yer alan gerçek kürkler tercih edilerek hale rağbet görmeye devam ediyor.

2014 kürk modası

Kürk mantolar en çok bu yıl dikkat çekerken genelde vizon, tilki, tavşan ve kunduz kürklerinin kullanıldığı tasarımlar kendini ceket boylarında, basen altında, midi, uzun mantolarda gösterecek. Kürkler oldukça kabarık yada basık tüylere sahip görsellikler sunarken tasarımcılar kürk konusunda kabarık kürklerin sizi biraz kilolu gösterebileceği yönünde uyardıkların dolayı bu kürk manto, ceket tarzında olan tüm kürk mantolarınızın belinde inceliğinizi vurgulayacak bir kemer kullanılmalı uyarısını yapıyorlar.

imitasyon kürk ceket

Kürk modası özellikle tasarımcıların lüksü podyumda çeşitli modeller ve renkleriyle sunmasıyla yaşanırken birçok hayvan türünün kürklerini koleksiyonlarda sunmaya devam ediyorlar. Tasarımcılar bu kadar çok hayvan kürk çeşitleri sunarken dikkat çeken bir kürk tarzı ise koyun olarak karşımıza çıkıyor. Evet hem katliam yok hem güzel hem de şık bence bu kürkler daha çok günlük yaşamda ve şık davetlerde kullanım amaçlı elverişli bir de imitasyon yani sahte kürk tasarımları yer alıyor.

kürk

İmitasyon kürkler koleksiyonlarda oldukçada ilgi olarak merak uyandırırken gerçeklerini aratmayan model ve kaliteye sahip tasarlanmıştır. Kürkler siyah, beyaz, gri kahve gibi klasik renklerinin dışında fuşya, kobalt mavi, yeşil, mor, sarı, turuncu, turkuaz gibi renklerin yanı sıra leopar, kaplan, tilki gibi hayvanların baskılarını taşıyacak. Kürk parçalardan oluşturulan giysileri kombinlerken dikkatli olmakta yarar olduğunu ifade eden modacılar oldukça şaşalı olan bu parçalarla yapacağınız takımlarda abartıdan uzak sade şık kıyafetler, klasik kıyafetler tercih edebilirsiniz.

kürk kombin

2014 Kürk modası kadınların daha çekici, zengin, alımlı, gösterişli göstereceğinden sizde bu özelliklerinizi pekiştirmek istiyorsanız koleksiyonlardan sizler için seçtiğimiz parçaları mutlaka incelemenizi dileriz.

kürk manto kombin kürk modası kürk montlar leopar desenli kürk sahte kürk ceket yeni kürk ceketler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
bluz kombini
Moda bluz ve gömlek modelleri

Moda bluz ve gömlek modelleri konusunda artık daha seçici davranan bayanlar günlük hayatlarında dahi şık olmaya dikkat ediyorlar. Moda bluz...

Kapat