Up
2014 mezuniyet elbisesi modelleri

2014 Mezuniyet elbisesi modelleri koleksiyonlarda sergilenirken genç kızlarda okulların bitmesini şık parçalarla göz kamaştırmak için sabırsızlanıyorlar.

Mezuniyet elbisesi

Mezuniyet elbisesi modelleri moda evlerinin ve sektörde markalaşan firmaların kreasyonlarında muhteşem tasarımlarla karşımıza çıkarken herkesin zevkine, vücut tipine hitap edecek parçaları bulmaları da mümkün olacaktır. Mezuniyet elbiseleri törenlere aylar kala hazırlıklarını yapan genç kızlar için şimdiden hazırlanırken birçok farklı renkte, desende ve modelde alternatifler bulunmaktadır. Bu sezon canlı ve pastel tonlara bürünmüş mezuniyet elbisesi modelleri sunarken genç kızların kendilerine yakıştırdıkları renkler arasında limon sarıları, deniz köpüğü yeşilleri, mürekkep mavileri, bej, lavanta tonları yer alıyor.

2014 mezuniyet elbiseleri

Mezuniyet elbisesi modelleri

Mezuniyet elbisesi modelleri seçiminden önce detaylarından bahsetmenin daha doğru olacağını düşünüyorum çünkü ayrıntılar sizlerin kendinize has şıklığı yakalamanızda çok etkili olacaktır. Tasarımcılar şık kumaşlar üstüne dantel işlemeler, güpürler, çiçek aplikleri ya da desenler, taş bezeli detaylarla hazırladıkları mezuniyet elbisesi modelleri tasarımlarında kumaş seçimlerinde ise şifon, ipek, dantel, tafta, tül, pullar, payetler ve simli kumaşları kullanmayı tercih etmişlerdir.

2014 mezuniyet elbisesi modelleri

En şık mezuniyet elbisesi modelleri

Genç kızlara yakışacak en şık mezuniyet elbisesi modelleri üst tasarımlarında straplez, askılı, tek omuz, hayalet yaka modeller en dikkat çeken ayrıntılar arasında yer alıyor. Mezuniyet elbisesi modelleri en çok dikkat çeken etekleri ön planda olurken kat kat etek, bol pileli etek, kloş etek, önü kısa arkası uzun, tül kabarık etek, balon etek ve dar vücudu saran mini etekler sezonun mezuniyet elbiselerinde şekilleniyor. Bu sezon kalın kuşak veya kemer türünde ışıltılı aksesuarları kullanmakta moda olurken sizin seçimlerinizde de yer alabilir.

dekolteli mezuniyet elbiseleri

Mezuniyet elbisesi seçimi

Mezuniyet elbisesi modelleri içinde seçimi zor gibi görünmesine rağmen vücudunuzu tanımanız tercihlerinizi kolay yapmanızı sağlayacaktır. Mezuniyet elbisesi aslında tek başına şıklık sunmamakla birlikte bu sezon özellikle çanta, ayakkabı, saç modeli ve takıların önemi hayal ettiğiniz görünümünüzde büyük rol oynayacaktır. 2014 Mezuniyet elbisesi modelleri tamamlayan unsurları doğru tercih ettiğiniz taktirde gecenin ve törenin en güzel balo kızı siz olabilirsiniz.

en şık mezuniyet elbiseleri gece mavisi mezuniyet elbiseleri kısa mezuniyet elbiseleri mezuniyet elbisesi modelleri mezuniyet elbisesi modelleri-2014 önü kısa arkası uzun mezuniyet elbisesi payetli mezuniyet elbiseleri straplez mezuniyet elbiseleri uzun mezuniyet elbisesi modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 bayan kapri modelleri
2014 Bayan kapri modelleri

2014 Bayan kapri modelleri bahar ve yaz mevsiminin pantolon modellerine alternatif olarak hazırlanırken sezonun en moda eğilimlerinden biri olacaktır. Bayan...

Kapat