Up
2014 midi yüzük modelleri

2014 Midi yüzük modelleri yeni sezonun trend takıları arasında yer alırken ünlüler başta olmak üzere kadınların birçoğu tarafından hayli benimsendi.

2014 Midi yüzük modelleri son yıllarda eklem yüzüklerinin moda olmasıyla neredeyse her parmakta ve her yaş gurubunda bu tarz yüzükler moda ve trend olmaya devam ediyor. Yüzüklerin modasının hiç geçmemesi modacıları farklı yüzük modelleri ve farklı parmaklara, eklemlere takmak konusunda farklı alternatiflere arayışlara girmeye götürmüştür. Eklem yüzükleri ve tırnak yüzükleri tarzınızı biraz asi birazda çılgın yapsa da spor kıyafetlerle daha da şık ve trend oluyor.

2014 midi yüzük modelleri

Eklem yüzükleri genelde ince parmaklara yüzük takılır diye düşünmeyin. Bayanların hepsine bakımlı el ve tırnaklara yüzük yakışır ve renk ve tarzlarıyla da kişiliğinizi belirler. Melek kanatları bu yılın çok tercih edilen yüzük simgelerinden. Melekli yüzük modelleri masumiyeti, saflık ve temizliği çağrıştıran bir simge olması dolayısıyla oldukça tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Taşlı, sade, altın, siyah ya da gümüş renkte olanları da seçimlerinizde yer alabilir.

2014 yüzük trendleri

Midi yüzükler eklemlerde yer alırken set şeklinde satılan yüzüklerde parmaklara zarafet ve çılgınlık katıyor. Tırnak için tercih edilen yüzükleri takıp kullanımı biraz zor olsa da gerçekten çok farklı ve bir o kadarda şık görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Kurdele, şans, kalp, nazar boncuğu, soru işareti, yılan, maske, taç, yıldız dizileri, kelebek çeşitlerini koleksiyonlarda bulabilirsiniz. Midi yüzükler her iki elin parmaklarına da takılabilirken kendi tarzınızı yaratmanızda etkili olacaktır.

çok yüzük takma modası

Şövalye modeli yüzükler bu sezon moda olarak karşımıza çıkarken etnik desenli sivri yapısıyla tırnaklara farklı, yırtıcı ve sıra dışı bir görüntü veriyor. Bu modeldeki yüzükler eminim sizinde ilginizi çekebileceği gibi parmaklarınızı bu tarz aksesuarlarla bezemek kendinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için yerinde bir seçim olabilir. 2014 Midi yüzük modelleri her iki elin parmaklarında tıka basa dolu olacak şekilde, farklı incelik ve kalınlıklarda kullanılabileceği gibi bazen ikisi üçü bir arada olan yüzüklerle de farklı stiller ortaya koyabilirsiniz.

ekleme takılan yüzükler eklem yüzükleri midi yüzük midi yüzükler midi yüzük modası midi yüzük modelleri parmak boğumunda yüzük


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 yaz plaj aksesuarları
2014 Yaz plaj aksesuarları

2014 Yaz plaj aksesuarları bu güne kadar görmediğimiz kadar fazla çeşitle karşımıza çıkarken her tarza hitap edecek tasarımlar koleksiyonlarda yer...

Kapat