Up

2014 Moda Renkleri

by 12 Temmuz 2013 Genel Like

2014 palto modelleri

Yaz sezonuna veda etmeye hazırlanırken, 2014 sonbahar-kış koleksiyonları da mağazalarda yerini almaya başladı. Kış aylarında beklenen koyu renkler ve sade kombinlerin yanı sıra, önümüzdeki kış oldukça renkli geçecek gibi görünüyor. Her sezon kullanabileceğiniz leopar deseni, bu sezon her yerde karşımıza çıkacak.

Sonbahar-kış sezonunda giymeye alıştığımız kaban ve montlarda, 2014 sonbahar-kış renkleri arasında yer alan bordo dikkat çekiyor. Bordoyu artık sadece tırnak ve dudaklarda kullanmayacağız. Eteklerden pantolonlara, gömleklerden jeanlere kadar her yerde karşımıza çıkacak olan bordo, sezonun iddialı renkleri arasında yer alıyor.

2014 sonbahar-kış modasında saks mavisi de bolca yer alıyor. Özellikle siyahla kombinlemek için ideal bir renk olan saks mavisi de sezonun öne çıkan renklerinden.

Önümüzdeki sezon kıyafetlerin yanı sıra botlar ve aksesuarlarda da canlılık hakim. Neon renkli botlar, sonbahara damgasını vuracak. Özellikle sarı ve turuncu gibi ışıl ışıl renkler, bu kış kullanabileceğiniz bot renklerinin başında geliyor. Çizgili desenler, önümüzdeki sezon da kullanılacak. Koyu pembe-siyah, turuncu siyah, yeşil siyah ya da bordo siyah çizgili parçalar, 2014 sonbahar kış sezonunda bolca yer alıyor.

Yeni sezonda moda olan bir diğer renk de altın tonları. Hem günlük hayatta hem de abiyelerde kullanmaya başlayacağımız altın rengi, aksesuarlardan çıkıp, eteklere, gömleklere, paltolara ve pantolonlara geçiş yapıyor. Özellikle parlak kumaş, altın rengi taytlar, sezonun favori parçalarından biri olacak.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
little big bol pantolon
Little Big 2013 Yaz Koleksiyonu

Jean denildiğinde ilk akla gelen markalardan birisi olan Little Big mağazalarında, her zevke her tarza ve hemen her bedene uygun...

Kapat