Up
ranforce nevresim takımı

Zifiri karanlık veya çiçekler içinde yatak odasında uyumayı hepimizin düşlediğini bilen markalar 2014 nevresim takımı modelleri ile sezona merhaba dediler.

2014 Nevresim takımı modelleri insan hayatında uyku ve uykuyla ilgili her şeyin çok önemli bir yeri olduğunu bilen tasarımcıların ellerinde şekillenen muhteşem tasarımlarla beğenimize sunuldu. Yatak odası dekorasyonu kadar nevresim takımı seçimine de bence çok önemli olmakla beraber nevresimlerdeki renk ve seçenekler bizi bizden alıyor. Bu sezon o kadar bol renk seçeneği ve deseni var ki görselleri hazırlarken bile hayli zorlandık. .Eski yılları hatırlarımda herkes nevresimini metre hesabı alır ya diktirir yada dikerdi. Hemen hemen herkesde de aynı tarz ve desen nevresim takımı.

nevresim takımı modelleri

Nevresim takımları yatak odalarına verilen önemle birlikte güzelleşirken şimdiki neslin ve bizlerin bu kadar çok renk ve desen seçeneği ile çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Yatak odasının duvar rengi kadar nevresim takımı da bence çok önemli. Nevresim takımı renklerinde geniş bir yelpazede koleksiyonları oluştururken kırmızılar nevresimler sıcaklığı, mor kavgasız bir ilişkiyi, siyah ise karşı konulamaz bir cazibeyi simgeliyor.

ranforce nevresim takımı

Nevresim takımı modelleri piyasada çok çeşitli markaların kaliteli, sağlıklı, şık seçenekleri bulmak mümkün olacaktır. Bu yılın nevresim takımı koleksiyonlarında ünlü markaların ürettiği pamuklu ekose desenli nevresim takımları 90’ların havasını evlerinizde hissetmenizi sağlayacaktır. Büyük kareli, pötikareli, kırmızı beyaz, sarı ve füme gibi renkleri kullanarak güzel bir renk ahenk de yakalanmıştır.

nevresim takımı

Çift kişilik nevresim takımları yanı sıra genç ve çocuk nevresim takımlarında da bu desen bolluğunun yanında karakterlerde bulunmaktadır. Bu yılki nevresim modellerinde ağaç dalları teması çok moda olacak ve odalarımızın havasını değiştirecektir. Duvar kağıdı desenleri ,jakar dokuma modelli nevresimler, beyazın hakim olduğu modeller, ekru ve gül desenli nevresim modelleri bulmak mümkündür.

çift kişilik nevresim takımı

Gençler için nevresim takımları ve çift kişilik modellerde modern tarz da popart desenler de tercihleriniz arasında yer alabilir. Popart desenli nevresim takımları çizgi ve gökkuşağı renklerinde ekose modellerde bir o kadar çok kreasyonları süslemektedir. Gotik tarz nevresimler hem gençler hem de asi ruhlu kişilere hitap ediyor. Bu modeller siyah zemine beyaz kuru kafa, örümcek ağı, iskelet stili ve jacobean stilini kullanarak sıra dışı bir tarz yaratmış.

desenli nevresim takımları

Nevresim takımları genelde kullanılan desenli ve canlı renklerin yanı sıra desensiz modellerde sizlere sunulmuştur. Minimal ve geometrik desenler 2014 ün en çok aranan ürünleri arasında hemen öne çıkmaktadır. Nevresim takımı modellerinde yorgan ve yastık kılıfları koyu renkte iken çarşafta uyumlu bir renk tonuyla hareketlendirilmiş, yorgan yüzlerinde içte farklı dışta farklı renk uygulamalarıyla farklılıklar yaratılmıştır. Bu tasarımınların dışında çarşaf ve yastık kılıfları tek renk iken yorgan kılıfı etnik desenler ve patchwork desenli dokumalar sizin seçimlerinizde kararsız bırakacaktır.

2014 nevresim takımları

Saten nevresim takımları, pullu nakışlı ve ranforce nevresim takımları da pamuklular kadar desen ve renk cümbüşüyle sizleri cezp edip hangisini alıyım kararsızlıklarına düşürecektir. Nevresim takımı seçerken dikkat etmeniz gereken nokta yüzde yüz veya ağırlıklı oranı pamuklu hava geçiren, sağlıklı ürünler arasından tercih edilmelidir.

çiçekli nevresim takımı çocuk için nevresim takımı en şık nevresim takımları karakterli nevresim takımları kız çocuk için nevresim tek kişilik nevresim takımı nevresim takımı fiyatları


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
örgü elbise modelleri
Örgü elbise modelleri

Kadınların yaz kış tercih ettikleri, feminen görünmelerini sağlayan ve şık bir kaç aksesuarla kombinlenen örgü elbise modelleri en kolay kıyafetlerden...

Kapat