Up
örme elbise modelleri

Kış mevsiminin soğuklarının içimizi titrettiği şu günlerde soğuktan korunmak, şık olmanın yollarını arayan kadınlar 2014 örme elbise modelleri ile tanışıyorlar.

2014 Örme elbise modelleri soğuk kış şartlarına uygun ve aynı zamanda bu yılın modası olarak karşımıza çıkarken aynı zamanda hanımların kıyafet seçme derdine de çare olacak gibi görünüyor. Örme elbiseler hem şık görüntü vermesi hem de inanılmaz sıcak tutması ile bu iki duyguyu bizlere yaşatacaktır. Tasarımcılar 2014 örgü elbise modelleri diğer parçalara rakip olarak hazırlarken tiftik, yün ve pamuktan tasarlayarak kalitede katmayı başarmışlardır.

örme elbise modelleri

Örme elbiseler en az modelleri kadar renkleri ve desenleriyle de öne çıkmayı başaracaklardır. Bu sezon bayanların günlük hayatlarında, ofislerde ve şık davetlerde kullanılacak kadar özel tasarlanan örme elbiselerde dik, yuvarlak, degaje ve V yakalar kullanılırken mini, midi ve uzun etek boyları tasarlanmıştır.

kısa örme elbiseler

Örme elbiselerde yer alan etek modelleri arasında dar kloş ve parçalı olarak şekillendirilirken bele vurgu yapmak için kullanılan kemerlerse bu parçaları tamamlayan yegane aksesuarlar arasında yer alıyor. Örgü elbiseler bu yılki renkleri arasında siyah, beyaz, kırmızı, sarı, bordo, yeşil, turkuaz ve mavi tonları bu yılın örgü elbiselerinin renklerinin başında geliyor.

2014 örme elbise modelleri

Örme elbise desenlerinden hayli fazla alternatif sunarak kıyafetlerinizle içinizdeki coşkuyu dışa vurmanızı sağlayan modacılar elbiselerin vazgeçilmezi olarak çizgili, çiçekli, ekoseli, geleneksel, geometrik ve otantikleri koleksiyonlarında sizlerin beğenisine sunmuşlardır. Örgü elbiseler bu yıl uzun çizme ve bilekte botlarla inanılmaz uyum sağlayacak yegane kıyafet olurken şık görünmenin en kolay yolu olarak da adlandırılabilir.

örgü elbiseler

Örme elbise modelleri ofis ortamında ceketlerle birlikte şık davetlerde ise kürklerle kombin edebilirsiniz. Bu sezon oldukça kısa olan örgü elbiselerinizi bu yılın şık ve spor taytlarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Bu sezon girdiğiniz ortamlarda bakışları üzerinizde toplamanızı sağlayacak örme elbiseleri kıyafet seçimlerinde kullanmayı düşünen bayan dikkat etmeleri gereken detaylardan biri şüphesiz vücutlarına yakışacak tasarımları seçmeleri olacaktır.

örgü elbise modelleri

 

2014 Örme elbise modelleri tasarımı gereği vücudunuzu saran ve fazlalıklarınızı ortaya çıkaran bir parça olduğundan yanlış tercihler şık değil çirkin bir görsellik yaratmanıza neden olacaktır.

örme elbiseler örme elbise modelleri 2014 yeni örme elbise modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
pileli etek modelleri
2014 Pileli etek modelleri

2014 Pileli etek modelleri yaz sezonunda kadınların üzerinde sıkça gördüğümüz şifon maksi tasarımların kış aylarına uyarlanmış haliyle karşımıza çıkacaktır. 2014...

Kapat