Up
2013-ve-2014-Yazlık-Pantolon-Modelleri-12

Pantolon denildiğinde ilk akla gelen model, genellikle kot pantolonlar oluyor. Bunun nedeni ise günlük hayatta nereye baksak kot pantolonların karşımıza çıkmasıdır.  Kot pantolon modelleri, 2014 yılında da diğer yıllarla benzerlik gösteriyor. Genellikle bayan pantolonlarda dar paça jeanler ve İspanyol paça pantolonlar tercih edilecek bu yıl yine. Özellikle dar paça pantolonlar, bizim de favorilerimiz arasında yer alıyor.  Bayanların severek giydiği bu pantolonlar, bacak boyunu da olduğundan daha uzun göstermeye yardımcı oluyor. Ayrıca, doğru ayakkabı ile kombinlediğinizde, bacaklarınızı olduğundan daha ince göstereceklerinin garantisini de veriyoruz.

2014 pantolon modasında da yine 2013 yılının trendleri sürüyor. Kış mevsimi yaklaşırken, İspanyol paça pantolonlar, rafa kaldırdığımız yerden kalkıyor ve günlük kombinlerimiz arasına giriyor. Son yılların trendi İspanyol paça pantolonlar, önümüzdeki kış sıkça kullanacağımız parçalardan biri. Diğer pantolon modellerine gelince, geçtiğimiz kış şalvar modası esti. Önümüzdeki kış şalvarlar rafa kalkıyor. Daha çok modern pantolonlar revaçta olacak.

Bayanların en sevdiği pantolon modellerinden biri de, bol pantolonlar oluyor. Bol kesimli ve bir o kadar da salaş görünen bu pantolon, günlük hayatın kilit parçalarından. Siz de 2014 pantolon modasını yansıtan bu bol pantolonlardan edinmeyi ihmal etmeyin. www.sezonmodelleri.com olarak hazırladığımız galeride, 2014 pantolon modasına dair en yeni pantolon modellerini bulabilirsiniz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
pembe-elbise-modelleri 2
Pembe Elbise Modelleri 2013

Daha küçük bir kız çocuğu iken, kuşkusuz en sevdiğimiz renk pembedir. Ancak büyüyünce durum değişiyor sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Evet, eskisi kadar...

Kapat