Up
2014 pareo modelleri

2014 Pareo modelleri yazın gelmesiyle hissedilen sıcaklar bayan erkek tüm insanları deniz ve havuz etrafına çekmeyi başarırken kadınların vazgeçilmezlerinden oluyor.

Tabi ki yaz güneş demişken plaj kıyafetleri arasında yer alan mayo ve bikinilerin vazgeçilmez parçalardan biri olan pareolardan söz etmek istiyorum. Pareo bayan ve erkeklerin plajda rahat hareket etmelerini sağlayan kumaş parçalarıyla tasarlanan şık plaj kıyafetlerinizi kombinlemeniz için oldukça ideal bir parça olarak dikkat çekmektedir. Günümüzde bayanlar özellikle mayo ve bikinilerini kombinlemek şık bir görsellik yaratmak için pareoları tercih ediyorlar.

2014 pareo modelleri

Pareo modelleri bayanların tüm görkemiyle vücutlarını cesurca sergilemek istediklerinde fazla tercih edilmemekle birlikte vücut ölçülerinizde saklamak istediğiniz bölgelerde tercih edeceğiniz bu pareolar farklı tasarımlarla hazırlanmıştır. Pareolar sadece deniz kıyafeti olarak görülmemekle birlikte daha çok deniz sporları, sahilde yürüyüşler için oldukça ideal tasarlanmış modellerden meydana gelirken tasarımlar elbise, etek, şort ve pantolon olmak üzere farklı parçalardan oluşuyor. Pareoları mayo ve bikinilerinizin renk uyumuna dikkat ederek seçebilir yada tam aksi olan mayo ve bikini renginizin zıt renkleri ya da desenleriyle tercih edebilirsiniz.

desenli pareo modelleri

Desenli pareo modelleri klasik baskılı tarzda hazırlanırken en çok yer verilen baskılar arsında şal, çiçek, çizgi, batik boyamalar, leopar baskılar tercih edilecektir. Şık pareolar kadar basit bir düğümle kalçaların üzerinde dikkat çeken modelleri bu sezonun en şık ve basit elde edeceğiniz kombinler oluşturmanızda size yardım edecek. Plaj kıyafetlerinden biri daha gömlekler şifon, dantel ve denim bu üst parçalarla birlikte tercih edilen pareo etek modelleri bu sezonun bohem tarzını yakından takip eder kılacak.

düz pareo modelleri

Pareo etek dışında elbise olarak ta oldukça fazla kullanılıyor tamam rahat elbiselerin olduğu kadar boyun veya omuz üzerinde bağlama yapılarak kullanılan pareo elbiselerden bayanlar tarafından oldukça fazla ilgi görüyor olacak. Tasarımcılar pareoları tasarlarken genelde hafif kumaşlar olan örgü, şifon, dantel, şile bezi, tül ve organze tarz ışık ve pahalı kumaşlardan tasarlanıyor.

elbise tarzı pareolar

2014 Pareo modelleri gizemli bir çekicilik yakalamanızı sağlarken alışverişleriniz listenizde unutmamanız gereken parçalardan olacaktır.

leopar desen pareolar pareo pareo modelleri 2014 pareo tarzı etekler yeni pareo modelleri yeni sezon pareo modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
saçlar hakkında bilinmesi gerekenler
Saçlar hakkında bilinmesi gerekenler

Saçlar hakkında bilinmesi gerekenler yazın güneşten, kışın soğuktan etkilenen saçlarımızın yıpranmalarını en aza indirecek tavsiyelerden oluşmaktadır. Saçlar hakkında bilinmesi gerekenler...

Kapat