Up
2014 plaj pantolon modelleri

2014 Plaj pantolon modelleri bu yaz birçok alternatif plaj kıyafetleri arasında dikkat çeken parçalardan biri olurken farklı kombinler oluşturmanızı sağlayacaktır.

2014 Plaj pantolon modelleri sadece bikini üstünüzü giyerek alt kısmada pantolon tercih edebilir ya da mayonuzun alt kısmına giydiğiniz fakat oldukça da şık durun parçalardan birini tercih edebilirsiniz. Tasarımcılar plaj koleksiyonlarını bu yaz oldukça fazla çeşitlilikle hazırlıyorlar oldukça fazla seçenek bayanlar için daha fazla şıklık demek tercihlerinizi kusur kapatmak için ya da şıklıktan yana kullanabilirsiniz.

2014 plaj modası

Plaj pantolonları bu yaz tasarlanan plaj tunikleri ya da kısaltılmış tişört modelleriyle kombinleyebilir farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Bayanlar plajda rahat etmek ve şık olabilmek için u tarz pantolon modellerini tercih ediyorlar. İnanılmaz rahat kumaşlardan tasarlanan bu pantolon modelleri sezonun canlı renkleri pastel yumuşaklığında tasarlanırken koleksiyonlarda yer alan desen çeşitliliğiyle de bayanların seçmekte zorlanacakları trendleri taşıyor olacaklar. Sezon desenler bakımından puantiye, çizgili, çiçekli, tropikal ve geometrik baskıları taşıyan bu şık parçaların modellerini bayanların şık tercihlerine bırakıyor olacak.

2014 plaj pantolon modelleri

Plaj pantolonu modelleri genelde şifon, dantel, tül, organze, penye, jarse e örme tarzı malzemeleriyle bu sezonun en dikkat çeken plaj pantolonları koleksiyonlarda yer alacak. Modeller ise etek modelini andıran düşük belli uzun ve bol paça tasarımları, pijama altlarını andıran lastikli ya da iple büzülen belleri yine spor tarzın ön plana çıktığı harlem pantolon modellerini andıran paçaları büzgülü yada lastikli toplanan modeller bu sezonun en dikkat çeken tasarımları olacaktır.

plaj kıyafetleri

Plaj pantolonları dantel ve örme tarzı pantolon modelleri de bayanların tercihleri arasında yer alacaklar oldukça seksi tarzda hazırlanan bu modeller genelde beyaz renk tasarımlarıyla ilgi toplayacaklar. 2014 Plaj pantolon modelleri sizlere elbise ya da etekten daha kapalı gelebilir fakat bu pantolonlar kadınsı kırılganlığı gizli bir şekilde doğru bir aktarımlara sizlere sunuyor olacak. Plajda yada tatile rahatlıkla tercih edebilir şık kombinler yaratabilirsiniz.

plaj pantolonları


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
kadın bermuda şort modelleri
Kadın bermuda şort modelleri

Kadın bermuda şort modelleri özellikle 90'lı yılların erkek ve bayanların tercih ettiği eski fakat günümüzün yeni trendlerinden biri olarak etkisini...

Kapat