Up
2014 şık spor ayakkabı modası

2014 Şık spor ayakkabı modası bu sezon koleksiyonlarda dikkat çeken yeni bir eğilim olarak özellikle gençlerin ilgisini çekerken alışılandan farklı tarzlar hazırlanmıştır.

2014 Şık spor ayakkabı modası bu sezon öne çıkmasının ve şimdiden ilgi görmesinin sebebi klasik birçok kıyafetle birlikte kullanılmalarındandır. Yeni sezonda farklı tarzları bizlere sunan modacılar bu sezonun şık ve spor ağırlıkta olan koleksiyonları ile bayanları olduğu kadar erkekleri de şaşırtmayı başarmışladır. Yeni sezonda erkekler takım elbiseleriyle spor ayakkabılar tercih ederken bayanlar kalem etek, şifon elbise gibi şık parçalarında altında kombinledikleri spor ayakkabılarla görmeye alışık olmadığımız tarzlar yaratıyorlar.

2014 şık spor ayakkabı modası

Şık spor ayakkabılar sektörde yenilikleri ile her zaman bizleri şaşırtan markaların koleksiyonlarında dikkat çekerken gencinden yaşlısına bu parçalarla kendi stillerini yaratacaklar gibi görünüyor. Spor ayakkabı markaları en şık ayakkabıları bayanların beğenisine sunarken farklı tarzdaki topuk, desen, renk gibi detaylarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorlar.

bayan spor ayakkabı modelleri

Spor ayakkabılar maskülen tarzları ve ağırlıklı kadınsı modelleriyle de bu sezonun en şık tasarımlarıyla da koleksiyonlardaki yerlerini alıyorlar. Bu sezon spor ayakkabılarda dikkati çeken desenler, bloklu renk çalışmaları başta olmak üzere kamuflaj, çiçek, çizgi, puantiye, leopar, yılan ve zebra tarzı desenlerde görmek mümkün olacaktır. Bayan spor ayakkabı modelleri içinde tasarlanan bilekli ve bileksiz tasarımlar sezonun en moda detaylarını oluşturacaktır. Bilekli spor ayakkabı modelleri genelde kış sezonu için daha ideal parçalardan olurken bu sezon her iki modellerde koleksiyonlarda oldukça ilgi görüyor.

bileklikli spor ayakkabılar

Bayan spor ayakkabı renklerinde ise koyu, canlı ve pastel tonları dışında metalik olan altın ve gümüş renk yelpazesiyle oldukça geniş renk seçenekleri sunuluyor olacak. Spor ayakkabıların tasarımlarında farklı tasarımları bizlere sunan markalar malzemelerde de sınır tanımazken özellikle deri, hasır, denim ve kumaş materyallerle kaliteyi de şıklığın yanında yaşamamızı sağlıyorlar. 2014 Şık spor ayakkabı modelleri düşük topuk bot tarzı, kalın tabanlı, dolgu topuk, düz ve küçük topuklu modelleriyle sezonun en beğenilen spor tarz ayakkabı koleksiyonlarını  oluşturacaktır.

çiçekli spor ayakkabılar çizgili spor ayakkabılar desenli spor ayakkabılar kot spor ayakkabılar metalik renk spor ayakkabı spor ayakkabı spor ayakkabılar 2014


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
geniş kenarlı şapka modelleri
Geniş kenarlı şapka modelleri

Geniş kenarlı şapka modelleri yeni sezon koleksiyonlarında öne çıkan aksesuarlar arasında yer alırken güneşten korunmanızı ve hoş bir görünüm kazanmanızı...

Kapat