Up
siyah beyaz trendi

2014 Siyah beyaz modası yaz aylarında kadınlar tarafından beğenilen trendin kışlık kıyafetlerde uygulanarak koleksiyonlara aktarılmış şekli olacaktır.

2014 Siyah beyaz modası beyaz rengin tamamen moda oluşu ile trendine ivme katarken yani baştan aşağı beyaz giyerek kombinlerinizi tamamlayabilir yada bu iki rengin muhteşem uyumundan ortaya çıkan desenlerin şıklığının keyfine varabilirsiniz.

Siyah beyaz renk trendi kadınların vazgeçemedikleri bu şık iki rengin desenlerle birlikte kullanarak hem desen trendlerini hem de renk şıklığını yakalamaları ile yaşanacaktır.

siyah beyaz modası

Siyah beyaz desenler arasında yer alan kaz ayağı, çizgi, çiçek, leopar, dama, zebra, geometrik ve puantiye desenleri ile oldukça şık duran renklerin uyumuna sizlerde bayılacaksınız. Bu desenlere bu 2014 yılında verilen isim ise monogram desenler olacaktır. Monogram desen trendi bu sezon çok fazla kullanırken tasarımcılar sadece desenlerde değil bu yıl siyah ve beyazı ayrı ayrı tek renk olarak kombinlerde tasarlayarak iki uyumlu rengin cazibesini daha çok ortaya koymayı başarmışlardır.

2014 siyah beyaz modası

2014 Desen ve renk trendleri içinde yer alan siyah renklerde dikkati çeken alt grupta yer alan parçalarda pantolonlar, etekler, elbiseler yer alırken tasarımcılar üst parçalarda ise genelde bluz, ceket, gömlek ve swetlere oldukça fazla yer vermişlerdir. Diğer desenlerde kullanılan siyah ve beyaz birlikteliklerinin kombinlerinde dikkatli olmakta yarar var. Siyah beyaz desenli elbise siyah yada beyaz bir ceketle tamamlayabilir yada desenli bir pantolonla kombinleyeceginiz düz bir gömlek yada bluz tercih edebilirsiniz.

siyah beyaz kıyafetler

Siyah beyaz kıyafet kombin yaparken dikkat etmeniz gereken detaysa asla bu iki rengin dışında farklı bir üçüncü renk daha kombinlerinizde kullanmamanız olacaktır. Bu renklerin yeteri kadar yoğun olarak kullanıldığı trend yanlış seçimlerle daha da göz yorgunluğuna sebep olacaktır bu nedenle kombinlerinizde doğru seçimler önem kazanmaktadır.

siyah beyaz desenler siyah beyaz kaban siyah beyaz kombin siyah beyaz manto siyah beyaz nasıl giyilir siyah beyaz puantiye desen siyah beyaz trendi


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
en şık elbise modelleri
Yırtmaçlı abiye elbise modelleri

Gece elbisesi denildiğinde kadınların çekici görünümlerini en iyi sergiledikleri giysiler arasında yer alan yırtmaçlı abiye elbise modelleri her zaman moda...

Kapat