Up
2014 spor şık giyim trendi

2014 Spor şık giyim trendi kış aylarında heyecanla takip ettiğimiz moda defilelerinden vitrinlere hatta farklı mekanlarda kadınların üzerinde görünmeye başladı.

2014 Spor şık giyim trendi yeni sezon koleksiyonlarında hayli iddialı tarzda tanıtılırken yıla damgasını vuracağının işaretleri de bir anlamda veriliyordu. Spor şık kıyafetler tanıtan modacılar bu sezon bayanların daha hoş görünmeleri için koleksiyonlarını şekillendirirken tüm detayları düşündükleri de detaylarda belli oluyor. Yeni sezon farklı tarzlara ev sahipliği yaparken spor kıyafetler hayatımızda salaş, rahat ve önemsemediğimiz kesimlerde modellerde ve detaylarla sınırlıydı fakat bu sezon kıyafetinden aksesuarlarına kadar spor giyim parçaları şık olmak için birbiriyle adeta yarışır hale geldi.

2014 spor şık giyim trendi

Şık spor kıyafetler tasarımcılar tasarımcıların ellerinde şekillenen parçalarla sunulurken farklı detaylar, kesim ve renklerle hatta kumaşlarla bayanların hem rahat hem de şık olmalarını sağlamışlardır. 2014 İlkbahar yaz sezonunun şık spor kıyafetleri arasında spor bombacı ceketler, sweatshirtler, taytlar, tişörtler, şortlar, etekler, elbiseler ve gömlek modelleri yer alacaktır. Bu giyim tarzını yaşamanızı sağlayacak aksesuarlarda ise spor ayakkabılar, şapkalar, çoraplar ve çantalar olarak dikkat çekecektir.

bayan spor şık ayakkabılar

Spor şık giyim stili göz alıcı parçalarla hazırlanırken artık daha kadınsı zarif ve daha dikkat çekici görünüyor. Aksesuarlarda ise büyük tokalı bol fermuarlı büyük çantalar, dantel spor ayakkabılar bu tarzı kombinlerken dikkat etmeniz gereken spor kıyafetler tercih ettiğinizde spor ayakkabıları spor kıyafet tercihinde ise topuklu seksi ayakkabıları tercih etmeniz olacaktır. Spor şık olmak hiçte zor bir kombinasyon gerektirmemekle birlikte sadece tarzı iyi kavrayıp kombinlerinizi ona göre şekillendirmelisiniz.

şık spor giyim stili

Spor şık giyim trendi spor ayakkabıların üzerine giyilen klasik pantolonlar veya bermudalarla da yaşanırken seçim yapmakta size sunulan özgürlük hayal ettiğiniz görünümü yakalamanızı sağlayacaktır. Yeni sezon stil eğilimleri arasında dikkat çeken 2014 spor şık giyim trendi tüm kadınların mutlaka incelemesi gerektiğini düşündüğümüz koleksiyonlarda sizlere sunulmuştur.

spor giyim trendi spor günlük kıyafetler spor mont modelleri spor şık giyim spor şık kıyafetler spor şık kombinler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
görünür alt göğüs dekolte modası
Görünür alt göğüs dekolte modası

Görünür alt göğüs dekolte modası kısa üst modelleri ile karşımıza çıkan yeni bir eğilim olmakla birlikte ünlülerin şimdiden benimsedikleri görülmektedir....

Kapat