Up
swatch-bayan-saatler

2014 Swatch bayan saat modelleri koleksiyonunu görücüye çıkaran ünlü marka bu senede yeniliklerle kadınların kollarında yer alan değişmez parçaları iddialı bir şekilde hazırlamayı başarmış.

Bayan saat modelleri konusunda her sene çıkardığı ürünlerle en çok tercih edilen dünya markası olan Swatch 2014 kataloğu içinde günlük yaşamınızda kolunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz parçaları bulmanız mümkün olacaktır. Bu yıl hazırladığı saat modellerinde kendisine has çizgisi ile tasarlanan saatlerin dışında özel gecelerde kullanabileceğiniz aksesuarları da bulmanız mümkün olacaktır. Plastik kayışların yerini daha gösterişli çelik kasaların ve kordonların aldığı koleksiyondan renk alternatifleri sayesinde kombin yapma derdiniz ortadan kalkacaktır. Kaliteli duruşunuz saat aksesuarı ile de göstermek isteyen kadınların seçimlerinde yer alan ünlü markanın deri kayışlı modellerini de hem iş hayatınızda hem de günlük yaşamınızda kullanabilirsiniz.

Yeni sezon Swatch saatler ünlü markanın kendisi ile yarışan tasarımları ile süslenirken her kadının kendi zevkine uyacak bir modeli bulması da çok kolaylaşmış bulunmaktadır. Swatch saat renklerinde kırmızlardan beyazlara, siyahlarda kahveler ve yaz aylarının vazgeçilmez renk trendi olarak karşımıza çıkan neonlara kadar alternatifleri çok fazla bulunmaktadır. Son yıllarda kadınlarında takılarında da hazırladığı koleksiyonlarla söz sahibi olan Swatch aksesurlar da mutlaka incelenmesi gereken ürünler arasında öne çıkmaktadır. Sadelikten ziyade daha desenli ve hareketli tasarımlardan hoşlanan kadınlar için hazırlanan modellerde de çok şık tasarımları bulmanız mümkün olacaktır.

Yeni yıla yeni saatle girerek zamanın değerini şıklıkla birleştirmek isteyen bayanlara mutlaka Swatch saat mağazalarına uğramalarını tavsiye ederiz.


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
bayan-kumas-pantolon-modelleri
Bayan kumaş pantolon modelleri

Bayan kumaş pantolon modelleri kadınların iş hayatlarında ve özel gecelerde şık görünüm kazanmalarını sağlayan parçalar arasında yer almakla birlikte yeni...

Kapat