Up
yeni trend kolyeler

Kadınların geçmişten günümüze vazgeçemedikleri aksesuarları arasında yer alan takılarda yeni sezonda yaratıcıklarının en üst seviyelerini zorlayan tasarımcılar birbirinden şık koleksiyonların hazırlamayı başarmış bulunmaktadırlar.

2014 Takı trendleri kadınların farklı beğenileri ve tarzları dikkate alınarak hazırlanırken tüm bayanların kendilerine uygun parçaları bulmalarına da önem gösterildiği hemen dikkat çekmektedir. İddialı tasarımlarla günlük hayatınızda, iş yaşamınızda ve özel gecelerde diğer kadınlarla kıyasıya bir rekabete girerken bir adım öne geçmenizi sağlayacaktır. Yeni sezon takı modelleri kadınların sıra dışı tarzlarını rahatlıkla sergilemeleri mümkün olurken büyük küpeler, kolyeler, bilezikler, bileklikler ve saatler sezonun en dikkat çeken parçaları arasında yer alacaktır.

2014 takı trendleri

 

Kadınların takı denildiğinde ilk olarak akıllara gelen parçaları arasında yer alan küpelerde son yıllarda trend olan büyük küpeler gireceğiniz ortamlarda sizden önce fark edilecek tarzda modelleri ile öne çıkacaktır. Omuzlarınıza değen büyüklükte ve göz kamaştırıcı taşlarla süslenen küpeleri özellikle gece davetlerinde giyeceğiniz abiye kıyafetlerinizle birlikte tercih etmeniz organizasyonun en çok konuşulan kadını olmanızı sağlayacaktır. Son yıllarda özellikle genç kızlar arasında bir yarış ve moda haline dönüşen ear cuff küpeler farklı ve sıra dışı görünüm arayan bayanlar tarafından tercih edilerek takı trendleri arasında yer alacaktır.

ear cuff küpe

Klasikleşen takılardan sıkılan kadınların geçtiğimiz kış sezonunda tanıştığı ve severek kullanmaya başladığı tribal kolyeler bu sezonda modasını sürdürmeyi başaran takılar arasında yer alacaktır. Özellikle kahve kıyafetlerinizin üzerinde hoş bir görünüm yakalayabileceğiniz aynı renkteki tribal kolyeler sizin günlük yaşamınızda ve ofis hayatınızda şıklığınızla dikkat çekmenizi sağlayacak parçalar arasında yer alacaktır. Sinek ve böcek figürlü takılar sayesinde kadınların yırtıcı, çekici yönleri gözler önüne serilirken farklı bir hava yakalamaları da mümkün olacaktır. Kolye, küpe, bilekliklerin üzerinde yer alan bu figürler aynı zamanda aparat şeklinde hazırlanmış parçalarda da yer alacaktır.

broş modelleri

 

Nostaljinin kadınların kıyafetlerinin ardından takılarında da ilgi göreceğini düşünen tasarımcıların ellerinde şekillenen broşlar sizlerin 60′lı yıllardan günümüze gelmiş hanımefendi gibi görünmenizi sağlayacaktır. Yeni broş modelleri özellikle klasik giyim tarzını benimseyen kadınlar tarafından tercih edilirken bu takılarda farklı figürler ve motifler yer alacaktır. Takım elbiselerinizin ceketlerinin ve abiye bluzlarınızın üzerilerine takabileceğiniz broşlarla şık görünmeniz kaçınılmaz olacaktır.

2014 takı modası bu senenin takı modası ear cuff küpeler ear cuff modası taç küpe takım takı modası tribal kolye tribal kolye modelleri yeni kolye modelleri yeni küpe modelleri yeni takı trendleri yeni trend kolyeler


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
topuklu süet çizme
Yeni sezon süet çizme modelleri

Yeni sezon süet çizme modelleri koleksiyonun vitrinlerde sergilenmeye başlaması ile birlikte kadınların ayakların görünmesi bir oldu desek sanırım abartmış olmayız. Süet...

Kapat