Up
2014 torba çanta modelleri

2014 Torba çanta modelleri sezonun eski fakat yeni yükselişe geçen aksesuarlarından biri olurken hippi tarzını yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacaktır.

2014 Torba çanta modelleri yeni sezonun aksesuar trendlerinden biri olarak kadınlar tarafından yoğun ilgi görmesi beklenirken kepçe veya çuval gibi farklı isimlerle da adlandırılacaktır. Bu modeller bayanların tüm kıyafet tarzlarına göre tasarlanarak farklılıklar gösterirken özellikle günlük yaşamınızda tüm ihtiyaçlarınızı yanınızda taşıyacağınız kadar geniş olması ayrı bir avantaj sunacaktır.

2014 torba çanta modelleri

Torba çanta modelleri deri, süet, nubuk ve kumaş materyallerinden hazırlanırken 7’den 70’e tüm bayanların seçimlerinde yer alabilir. Torba çanta modelleri omuz askılarıyla tamamlanırken omuzda ve çapraz olarak kullanabileceğiniz moda çantalar ideal ölçülerde sizlerin beğeninize sunuluyor. Spor modelleri ve iş için klasik modelleri ile bayanların tüm kombinlerinde tercih edebilecekleri torba çantaları farklı detaylar kullanarak sunan tasarımcılar püsküller, metal perçinler, kayışlar, tokalar gibi yeni stil trendlerine hitap edecek modelleriyle bayanların beğenisine sunacaklar.

deri torba çantalar

Torba çantalar hazırlanırken dikkat çeken bir diğer detayı ise çantanın kapanış şekli olarak öne çıkıyor. Torba şeklinde çantalar büzülerek bağlanan model bayanların hareketlerini kısıtlamamasından dolayı da tercih sırasında ilk sırada yer alıyor. Torba çanta modellerinde düz renkler kadar desenlerde farklı şekillerde dikkat çekecek örneğin leopar, yılan, timsah tarzı şık baskılarla lüks tasarımlar yaratılacak. Torba veya çuval çanta modelleri bu sezon renk alternatifleri ile sunulurken kırmızıdan kreme, nudeden bordoya, sarıdan maviye kadar geniş koleksiyon içinde seçimlerinizi yapabilirsiniz.

en yeni torba çanta modelleri

Torba çanta modelleri özellikle denim kumaştan hazırlanan elbise, etek, pantolon, salopet gibi kıyafetlerin altına giyeceğiniz sandaletlerle kombin yapıldığında sizleri spor şıklığa taşıyacak aksesuarlardan olacaktır.

spor torba çanta modelleri süet torba çanta modelleri torba çanta torba çantalar yeni torba çanta modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
en şık kuyruklu gelinlik modelleri
En şık kuyruklu gelinlik modelleri

En şık kuyruklu gelinlik modelleri sezonun trend listesinin ilk sıralarında yer alırken düğün hazırlığındaki bayanların öncelikli tercihlerinden olacaktır. En şık...

Kapat