Up
uzun çizme modelleri

2014 Uzun çizme modelleri kadınların çekici, romantik ve kesinlikle dişiliklerini en iyi vurguladıkları parça olarak sezona damgasını vuracaktır.

2014 Uzun çizme modelleri ilk olarak Pretty Woman filminde Julia Roberts’ın uzun ve göz alıcı bacakları ve çizmeleri ile karşımıza çıkmıştı hatırlarsınız. Hem kadın hem erkeklerin tüm fantezilerinin odağında olan bu tarz diz üstü çizme modelleri aslında cesur ve bacaklarına güvenen bayanların tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

2014 uzun çizme modelleri

Uzun çizme denince ince topuktan kalın topuğa, spor tarzdan düz modellere ve dolgulara kadar uzanan geniş ürün yelpazesi bu sezon vitrinlerde yer almaktadır. Piyasada model, renk ve detay alternatifleri ile bayanların beğenisine uzun çizmeler sayesinde hepimiz zevkimize uygun tasarımları bulabileceğiz.

deri uzun çizme modelleri

 

Dolgu topuklu uzun çizme modelleri sayesinde farklı bir hava yakalamamız mümkün olurken gündüz kullanımını geceye de taşıyarak tasarlanan modellerin her ortamda kullanılması bu sezon mümkün kılınmıştır. Dolgu topuk uzun çizmeler uzun zaman ayakta olan ve uzun yol yürümek zorunda kalan bayanlar için üretilmiş olmakla birlikte hem şıklıktan hem de hareketleri kısıtlamadan kullandığımız bu model hanımların kurtarıcısı olacaktır.

en şık uzun çizmeler

Uzun çizme modelleri içinde topuk hemen herkes tarafından tercih edilirken rahatlık ve yürüyüşten hoşlanan bayanlara hitap eden sportif tasarımlarda genellikle düz tabanlarda sunulmuştur. Uzun çizme kullanırken bacak kalınlığınız çok önemli olmakla birlikte fermuar ve lastik ekleriyle kullanım kolaylıkları da bu sezon için hazırlanan koleksiyonlarda yer almaktadır.

uzun çizme kombin

Kürklü uzun çizme modelleri sizlerin soğuktan etkilenmenizi sağlarken bu tarz kışın vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır. Kürklü uzun çizmeler jeanlar ve mini eteklerle kullanılarak şık görünüm yakalamanızı sağlayacak en etkili parça olacaktır.  Uzun çizmeler uzun bacaklı kadınların bacaklarında mükemmel bir duruş yakalamalarını sağlarken kısa bacaklı bayanların bu tasarımdan uzak durması modacılar tarafından tavsiyemiz edilmektedir. Uzun bacaklı bayanların tercihi dedik diz üstüne dahi çıkan bazı modeller dişilik timsali olmanızı sağlarken mini etek ve şortlarla yapacağınız kombinler çok şık duracaktır.

uzun çizmeler

Uzun çizmeler desen ve renklerde bol seçenekleriyle öne çıkarken siyah zemin üzerine çiçek desenli feminen uzun tasarımlar, Afrika etnik desenleri ve leopar desenlerin kombiniyle yaratılmış modeller içinde seçim yapabilirsiniz. Uzun çizme renkleri arasında kahveler, kırmızılar, fümeler deri ve süetler farklı malzemelerden yararlanılarak yaratılan parçalar olarak seçimlerinizde yer alabilir.

uzun çizme modelleri

2014 Uzun çizme modelleri uzun veya kısa kaban, pardesülerle kadınsı imajınızı vurgulamanızı sağlarken kendine ve bacaklarına güvenen kadınların mutlaka alternatifleri incelemelerini öneririz.

yeni model uzun çizmeler zımbalı uzun çizme


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
jean pantolon
2014 Jean paça trendleri

2014 Jean paça trendleri hepimizin severek kullandıkları pantolonlarımızın modacılar tarafından farklı tasarımlarla hazırladıkları koleksiyonlarda sunuldu. 2014 Jean paça trendleri modasına...

Kapat