Up
yatak odası dekorasyonu

2014 Yatak odası dekorasyon trendleri evimizin bize özel mekanının şık görünmesinin yanında ruhumuza hitap eden tasarımlarla koleksiyonları süslemeye başladı.

2014 Yatak odası dekorasyon trendleri önerileri duvarlardan mobilyaya, zeminden tekstil ürünlerine kadar seçimlerini yaparken yeniliklerle karşımıza çıkmış bulunmaktadır. Yatak odası zemini seçimlerinizde öncelik vermeniz detaylardan biri olmakla birlikte mobilyanıza uygun bir renk seçmeniz tavsiye edilmektedir. Son yıllarda yaygın olarak kullanılan laminant parkeler sağlıklı, rahat ve şık kullanımı ile öne çıkarken yatak odanızdaki ağırlıklı rengin kontrastı bir ton seçmeniz tavsiye edilmektedir.

2014 yatak odası dekorasyon trendleri

Yatak odasına perde seçimi de çoğu zaman fazla önem verilmemesine rağmen tarzınızı yansıtmalı ve diğer parçalarla ahenk oluşturmalıdır. Perdelerde gece ışığı sızdırmayan gündüzse tüm ışığı eve getiren tüller bu yıl moda olurken sizlerinde seçimlerinizde de yer alabilir. Yatak başları odanın görünümünü değiştiren detaylar arasında bulunduğundan tercihlerinizde sizde farklılık arıyorsanız özellikler spotlarla aydınlanmış, ahşap, metal, deri materyallerden imal edilmiş tasarımlar içinden zevkinize uygununu seçebilirsiniz. Yatak başlıklarında koyu ve açık renkler bulunabileceği gibi beyaz, kahve, bej, metal rengi, metalik renkler, griler bu yılın modası olarak kataloglarda yer almaktadır.

en şık yatak odaları

Yatak odası mobilyaları içinde karyolalarda bacaklar ahşap ve metal seçenekli ve hem yere yakın hem de yüksek boylarda tasarımlarda bu yıl seçenekler arasında bulunmaktadır.  Komidinlerde çoklu çekmeceli modellerin yanında duvara monteli basit ama şık, bacaksız tasarımlar arasından sizde odanıza uygun bir modeli seçebilirsiniz. Trend yatak odaları içinde dinlenme amaçlı puflar ve tekli berjerler bu sezon çiftlerin seçimlerinde yer alırken bazı yatak odalarında televizyon üniteleri de bulunmaktadır.

klasik yatak odaları

Modern yatak odaları bu sezon moda olurken metropolitan hayata uygun parçaları barındıran modeller içeren takımlar daha çok tercih edilmektedir. Klasik ve lüks yatak odaları da halen trendini sürdürürken daha gelenekçi tarz dekorasyonlarda karşımıza çıkıyor. Ferah, rahat,  kullanılır mekanlar yaratmak kendi seçimlerinizle mümkün olurken klasikten moderne ve spor yatak odalarına kadar detaylarla tasarlanmış mobilyalar 2014 yatak odası dekorasyon trendleri arasında sektörün öncü markalarının showroomlarında incelenebilir.

modern yatak odaları trend yatak odaları yatak odası dekorasyonları yatak odası dekorasyonu yeni tarz yatak odaları


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
yazlık topuklu ayakkabılar
Yazlık bayan ayakkabı modelleri

Yazlık bayan ayakkabı modelleri yani açık sandalet tipi botlar bayanların seksi ve gladyatör dişiliğini bu yaz bilekteki tasarımlarıyla sunmalarını sağlayacaktır....

Kapat