Up
2014 yaz denim trendleri

2014 Yaz denim trendleri özgürlüğün, güzel ve sıcak günlerin habercisi olacak parçalarda her mevsim olduğu gibi podyumlarda yer almayı sürdürüyor.

2014 Yaz denim trendleri hazırlanırken tasarımcılar hızla yükselen bu kumaşı farklı şekillere sunarak bayan ve erkek koleksiyonlarını oluşturuyorlar. İlk denim trendi adını jean diye alırken bu yaz devam edecek olan benzersiz model dar paça kısa yada bilekte boylarla bayanları sarıp sarmalayan skinny Jeanlar yine moda olmaya devam edecek. Jean pantolon demişken paçalar bu sezon oldukça fazla öne çıkan modeller arasında İspanyol, salaş ve bol paçalar yüksek bel detayıyla bayanlara sunuluyor.

boyfriend jean

Boyfirend jeanlar ise erkek dolaplarında çıkarak bayanların bedenlerinde daha şık görselliklerle sunulurken rahatlığı ile de oldukça davetkar modellerden biri olarak koleksiyonlarda yer alıyor. Jean yaz sezonunda rahatlıkları ve şık modelleriyle eskitilmiş, yıpranmış hatta yırtılmış uygulamaları ile de dikkat çekecekler. Denim kumaş eski yılların moda tulumlarını da koleksiyonlarda sunarken pantolon modelleri yada tulum modelleri spor ve şık tasarımlarla hareketleniyor.

renkli kot pantolon

Renkli denim trendi özellikle bu yaz pantolonlarda moda olurken sarı, mavi, beyaz ve pembe gibi birçok farklı ton ortaya çıkıyor. Tasarımcılar denim kumaşlar üzerinde farklı dekorasyon malzemeleri kullanarak denim kumaşı daha dikkat çeker hale getirmişlerdir. Ünlü markalar sezonun bayan kot pantolon modellerinde metal, boncuk, tüy, nakış, işleme, payet, pul, desen yamalar, yama ve farklı cep detaylarıyla tasarlanan kıyafetler oldukça ilgi görecek gibi şık tasarımlarla oluşturulmuştur.

2014 bayan kot modelleri

Denim kumaş bu sezon için hazırlanan koleksiyonlarda farklı yorumlanırken ünlü modacılarda koleksiyonlarını yeniliklerle oluşturmuşlardır. Farklı bir konseptte tasarlanan birçok denim kıyafet sıra dışı olması sebebiyle daha çok dikkat çekerken koleksiyonlarda dikilmemiş paçalar, beller yer alırken denim kumaşlardan tasarlanan kısa üst modeller şort içinde jean tasarımları oldukça farklı bir bakış açısı doğuracak gibi görünmektedir. Denim kumaş farklı parçalara adapte edilirken yumuşak ve tüm farklı kumaşlarla uyum sağlayarak bu yaz tüm bayanların ilgi odağı olmaya hazır hale getirilmiştir.

2014 yaz denim trendleri

2014 Yaz denim trendleri ceketten monta, pantolondan gömleğe kadar farklı parçalarla sizler spor şıklığı kazandıracaktır.

bayan jean modelleri bayan jean trendleri bayan kot pantolon beyaz kot pantolon bol paça jean modelleri denim pantolon modelleri skinny jean yazlık jean modelleri


ABOUT THE AUTHOR

admin

Yorum Yapın

Önceki yazıyı okuyun:
2014 yaz versace koleksiyonu
Versace 2014 Yaz koleksiyonu

Versace 2014 Yaz koleksiyonu ünlü İtalyan markası olarak Donatella Versace tarafından hazırlanan muhteşem parçaları ile karşımıza çıktı. Versace 2014 Yaz...

Kapat